V dlouhém sjezdu vyhrála s velkým náskokem, ale ve sprintu musela o titul bojovat do posledních metrů se svou oddílovou kolegyní Petrou Slovákovou.

Na mužském kajaku obě disciplíny ovládl Václav Lagner z Bohemians Praha. Na sprintérské trati porazil druhého Tomáše Slováka z Olomouce a ve dlouhém sjezdu stříbro bral reprezentační trenér Robert Knebel.

Na deblkanoi se na stupně vítězů prosadila olomoucko-litovelská dvojice Lisický, Neset, která ve sprintu brala bronz a v dlouhém sjezdu si ještě o příčku polepšila.

Pro sjezdaře se na Lipně uzavřel letošní seriál českých pohárů.

Reprezentační výběr se však za dva týdny vydává do Španělska na soustředění do dějiště příštího mistrovství světa v Sortu.

Zbytek podzimní sezony bude ve znamení říčních maratonů a největšího vodáckého podniku v České republice – Krumlovského vodáckého maratonu.

Medailová umístění regionálních vodáků na mistrovství republiky ve sjezdu: sprint: K1, muži: 2. Slovák. Ženy: 1. Vacíková, 2. Slováková. C2:: 3. Lisický, Neset. Dlouhý sjezd: K1, muži: 2. R. Knebel, 3. Slovák. Ženy: 1. Vacíková. C2: Lisický, Neset.