Pňovický jezdec tak bude mít první možnost usednout do svého formulového monopostu, který během zimy absolvoval kompletní repasi motoru a především jeho výkonnostní navýšení. Díky této úpravě již Janík nebude oproti stávající konkurenci v nevýhodě.

Maďarského testování plánovaného na konec tohoto týdne, se zúčastní také Janíkův stájový kolega – Jiří Svoboda, který se v letošní závodní sezoně představí s novým vozem Norma M20F.

Na oba jezdce ve vrchařských závodech čeká totožný program. Budou startovat 
v domácím šampionátu a především v kompletním seriálu Mezinárodního mistrovství FIA Challenge.

Další týmový jezdec Karel Hubáček bude stejně jako 
v minulých sezonách, podle své pracovní vytíženosti, startovat se závodním vozem BMW M3 GTR. Jeho vůz je po absolvovaném testu na Slovensku a na vyškovském letišti k sezoně již zcela připraven.

Nutrend racing se nově od letošního roku věnuje mladým jezdům ve věku od 15 do 25 let, pro které ve spolupráci 
s Autoklubem ČR, připravil program s názvem Junior Cup. Zvolení kandidáti, kterými se pro letošní rok stali František Gruntorád, Pavel Malý, Jan Skála, Jakub Vonšák a Eliška Popová se zúčastní vybraných domácích podniků se závodními vozy Volkswagen Lupo GTi a budou startovat za Autoklub JV Sport Racing AČR.

První letošní závod Brněnský Drak byl kvůli špatnému počasí zrušen. V případě, že pořadatel nenajde pro tento zrušený podnik náhradní termín, absolvuje Nutrend racing první letošní závod v rakouském Rechbergu (27. a 28. dubna), který je zařazen do domácího šampionátu i do mistrovství Evropy.