V litovelské brance se po zranění opět na domácí palubovce představil Michal Baránek, který musel od první minuty společně s obranou čelit důraznému náporu hostů. Domácí střelci si naopak těžko hledali dobré pozice pro zakončení, a tak hosté vedli v 15. minutě 9:5.

Vysoké herní tempo, které nastolili hráči Nového Veselí, přineslo sérii litovelských vyloučení, které však domácí ustáli. V útočné fázi došlo k výraznému oživení až po příchodu mladíků Konšela a Šmída, kteří rozehráli svůj střelecký koncert.

Výborně je doplňoval na rozehrávce Macek a skóre se začalo pozvolna otáčet. Sérií osmi gólů v řadě se litovelským hráčům povedl dokonalý obrat v utkání a do kabin se šlo za stavu 13:10.

Po přestávce se hra vyrovnala a dlouho se rozdíl skóre držel na 2 – 3 brankách. Ve střední části druhého poločasu však byli domácí opět pány na hřišti.

Sedm minut před koncem už svítilo na ukazateli skóre 28:19. Závěr utkání opět přinesl několik domácích vyloučení a dokonce asi půlminutové oslabení 3 na 6. O vítězství však již bylo rozhodnuto.

Tatran Litovel – Sokol Nové Veselí 33:26 (13:10)

Tatran Litovel: Baránek, Sléha M. – Konšel 8, Macek 5, Šmíd 4, Hanák 4, Barabáš 3/1, Číhal 3, Kuchař 3, Pohlmann 2, Sléha F. 1, Čtvrtníček, Havlíček, Knébl.

Sokol Nové Veselí: Fiala, Chalupa – Bláha 5, Najman Pavel 5, Šůstek 5/1, Smrčka 4, Strejček 3/1, Hron 2, Klíma 2, Najman Petr, Hajčman M., Hajčman K., Kazatel, Novotný.

Rozhodčí: Kramoliš – Paululik. Žluté karty: 2 – 3. Vyloučení: 9 – 4. Sedmičky: 1/1 – 3/2. Diváků: 275.