TJ STM Olomouc - TJ Šumperk 29:26 (16:12)


Domácí měli sice v první půli problémy hlavně se střelcem Laštůvkou, i tak ale v 25. minutě vedli 14:9. Od začátku druhého poločasu Hanáci vysunuli osobní obranu na nejlepšího střelce Šumperka a snažili se hrát rychlé přechody do útoku. To se vyplatilo a v polovině druhého dějství vedli 25:17.

„Konec zápasu jsme zbytečně vypustili a dovolili soupeři upravit skóre na konečných 29:26,“ zlobil se olomoucký kouč Vladan Táborský. „S 45 minutami utkání jsem spokojený a pevně věřím, že posledních patnáct minut zápasu se nebude už opakovat,“ dodal Táborský.

Olomouc: Malínek, Machalík -Tydlačka 6, Houda 4, Mazáč P. 5, Přerovský, Urbanec 8, Čižmár 1, Damek 4, Lerch 1, Eger, Sekerka.

SK Velká Bystřice - KH Zbrojovka Vsetín 23:25 (7:12)


Domácí tým pokračoval v podzimních nevýrazných výkonech a trápí se ve spodní části tabulky. Tentokrát Hanáky zaskočilo snaživé mužstvo Vsetína.
V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší, o čemž svědčí i výsledek 7:12. Ve 37. minutě zápasu byl stav 9:16. Poté Velká Bystřice zpřesnila hru a v 50. minutě se domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky 17:18.

V závěrečné desetiminutovce se však domácí neproměněním vyložených šancí a technickými chybami připravili o lepší výsledek.

Velká Bystřice: Koželoužek, Vydra - Pörsök 2, Strádal, Kufrik 9, Dostál 4, Barvíř 1, Klobouček, Urban 3, Jakl, Balón 4, Wolf, Steiger.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z OLOMOUCKA

Moje OlomouckoSportKulturaPodnikáníČerná kronika