Litovelští mají v kádru nových jmen více. Tým posílili většinou borci, kteří buď pracují, studují nebo bydlí v Olomouci. Vedle Nolče je to spojka Pavel Mrnuštík (Hranice), křídlo Dominik Tkadleček (V.Bystřice), jen už v Litovli působil. Odchovanec Jakub Dolák se vrátil z Německa, podobně jako dříve karvinský Jan Pindej. Hostovat z Hranic bude v Tatranu střední spojka Luděk Piwko.

Opačným směrem v rámci spolupráce naopak zamířili Marek Vincour a Jiří Protivánek. Z kádru odešel brankář Jan Juráš, skončili i talentovaní karvinští mladíci David Růža a Nicolas Noworyta, kteří startovat za svůj mateřský extraligový klub.

Cílem pro Litovel je minimálně v úvodu sezony navázat na předchozí, kvůli covidu předčasně přerušený ročník. Po čtyřech kolech tehdy Litovel bez porážky vedla tabulku.

Na první domácí zápas se litovelští fanoušci mohou těšit už o tomto víkendu. V sobotu od 17 hodin se Litovel utká v „hanáckém derby“ s Velkou Bystřicí.

TJ Náchod - Tatran Litovel 19:31 (7:13)

Sestava a branky Litovle: Nolč, Navrátil - Geist 6, Prošvic a Tkadleček 5, Šmíd, Mrnuštík, Pohlmann,Dořičák, Kawulok, Pindej všichni po 2 br., Kuchař, Havlíček a Barabáš po 1, Vincour.
Za domácí nejvíce  Hrachový 6 br.