V úvodním kole první futsalové ligy nakonec bodoval jen jediný - tým FC Beermingham.

FC Levotil - Veterán Hlubočky 2:1 (0:1)

V zahajovacím utkání nejvyšší soutěže přivítal v minulé sezoně osmý celek tabulky nováčka z Hluboček. Hosté sehráli s papírovým favoritem vyrovnanou partii, dokonce se ujali vedení vlastní brankou domácích, ale po přestávce se favorit nakonec prosadil. Krátce po zahájení druhé půle vyrovnal Lang, který byl autorem i vítězné branky devět minut před koncem.
Branky: 33. a 51. Lang - 29. vlastní. Rozhodčí: Neoral.

GEMO Chořelice - Sokolka Horka B 5:1 (1:0)

alší z nováčků zavítal do Chořelic. Vítězi první ligy 2005/2006 uplynulá sezona příliš nevyšla, když skončil až desátý, ale proti Sokolce se prosadit dokázal. Hosté sice měli první šanci v zápase, střela Gehra však skončila na tyči. Skóre otevřel ve 20. minutě Janků po rohu Krejčího.
Hosté se zlomili ve 36. minutě, když dlouhý výhoz gólmana Crháka tečoval hlavou do jejich sítě Janků. Hostům svitla naděje kontaktním gólem Stodoly, ale branky Navrátila, Krejčího a D. Zavadila nakonec rozhodly o výrazném vítězství domácích.
Branky: 20. a 36. Janků, 47. Navrátil, 50. Krejčí, 51. D. Zavadil - 45. Stodola. Rozhodčí: Hubáček.

AT Olpran - Modos Olomouc 2:1 (1:0)

Poslední vítěz první ligy AT Olpran měl nečekaně mnoho práce s dalším nováčkem v soutěži. Hosté totiž svědomitě bránili a favorita ke střelbě téměř nepustili. V 18. minutě však neuhlídali Smělého, který zpětnou přihrávkou našel na hranici vápna Uhlíře - 1:0. Hosté se ovšem nepoložili a Posejpal dokázal ve 47. minutě v pádu překonat gólmana Kopečného. Minutu před koncem přistál odražený míč před kopačkou Gyertyaka a jeho nekompromisní bomba znamenal těsné vítězství favorita.
Branky: 18. Uhlíř, 59. Gyertyak - 47. Posejpal. Rozhodčí: Mautner.

Fortuna Uničov - Inter Hodolany 7:3 (4:1)

Hostům chyběl gólman a domácí tak měli snadnější cestu k prvním bodům v soutěži. Třemi góly se prezentoval Pavelka, úvodní gól zápasu a pátý v pořadí dal Ott, troškou do mlýna přispěli oba Juračkové. Za hosty snižoval na 2:1 Študent, který byl autorem i předposlední branky zápasu. Tečku za utkáním udělal hodolanský Stojan.
Branky: 12., 28. a 53. Pavelka, 9. a 37. Ott, 17. J. Juračka, 49. R. Juračka - 14. a 55. Študent, 58. Stojan. Rozhodčí: Švancara.

HDO Mrsklesy - Kovo dřevo 3:1 (0:0)

Favorit měl usnadněnou úlohu. Hosté totiž přijeli bez svého nejlepšího hráče Šulce. Přesto celý první poločas dokázali hrát s domácím celkem vyrovnanou partii. Až po přestávce se nejdříve střelecky prosadil Stach a o deset minut později Hižnai. Hosté sice snížili vlastní brankou Šebesty, ale poslední slovo měli domácí. Skóre uzavřel Najman z pokutového kopu.
Branky: 32. Stach, 43. Hižnai, 54. Najman (p.k.) - vlastní. Rozhodčí: Novotný.

Panathinaikos - Sokol Mezice 4:0 (2:0)

Dvěma rychlými góly Sedláčka a Pavla Kuchyni v úvodu utkání sebrali domácí dalšímu z nováčků naději na solidní výsledek. Hosté sice pětačtyřicet minut drželi s favoritem krok, ale v závěru ještě dvakrát inkasovali, když se prosadil Veselský a nová akvizice domácích Poprava.
Branky: 2. Sedláček, 5. P. Kuchyňa, 51. Veselský, 55. Poprava. Rozhodčí: Haník.

Galatasaray - FC Beermingham 0:1 (0:0)

Ústřední postavou utkání byl kapitán hostů Sedláček. V první půli trefil v páté minutě po rohovém kopu břevno, ve 46. minutě po přihrávce Patrona skončila jeho střela na tyči a deset minut před koncem byl autorem jediné branky zápasu. Jeho přihrávka z poloviny hřiště skončila k překvapení všech až za zády domácího gólmana. Domácí spálili dvě tutovky. V první půli byl Plánička sám před gólmanem, ale minul míč, po přestávce prošla střela domácích pod tělem gólmana Mlčáka, ale míč neskončil celým objemem za brankovou čárou. Tým hostů tak jako jediný nováček v soutěži v prvním kole zabodoval.
Branka: 49. Sedláček. Rozhodčí: Kumr.

Fido Dido - Horstav Chválkovice 4:2 (1:1)

V posledním utkání prvního kola potvrdili domácí roli favorita. Ve vyrovnaném duelu otevřel skóre Janků, hosté stihli do přestávky srovnat Janošťákem.
Ve druhé půli domácí odskočili o dvě branky zásluhou Vystrčila a Nerušila. Janošťák sice zařídil kontaktní gól, ale poslední slovo měl domácí Kirschbaum.
Branky: 8. Janků, 34. Vystrčil, 41. Nerušil, 52. Kirschbaum - 21. a 37. Janošťák. Rozhodčí: Staněk.