Atletico Bystrovany - PS Beton 8:4 (2:1)

Díky bratrům Smékalovým se domácí v úvodu duelu dvou nováčků ujali vedení, hosté stihli v první půli snížit Navrátilem s přispěním domácí obrany a zůstat ve hře. Po přestávce ovšem domácí rozpoutali uragán a šesti brankami v řadě lépe postavené hosty v tabulce k ničemu nepustili. Tři branky si připsal L. Smékal, dvě Krätschmer a jednu Folk. Až v závěru dvěma brankami M. Konečného hosté poněkud vylepšili konečnou bilanci zápasu.
Branky: 9., 34., 43. a 54. L. Smékal, 51. a 56. Krätschmer, 6. T. Smékal, 39. Folk - 57. a 69. M. Konečný, 24. Navrátil, 36. Jorda. Rozhodčí: Staněk.

Fido Dido - Kovo Dřevo 4:1 (0:0)

Lídra čekal těžký, dobře bránící soupeř, což potvrdil první poločas, který skončil bez brankového vyjádření. Až po přestávce se prosadil domácí Barbořík, ale hosté ještě stačili kontrovat gólem Krejčího. Jakmile se podruhé trefil Barbořík a hosté poněkud otevřeli vrátka, domácí se dokázali ještě dvakrát prosadit a dotáhnout těžký zápas do vítězného konce.
Branky: 36., 48. a 57 Barbořík, 51. Sedláček - 41. Krejčí. Rozhodčí: Staněk.

Sokol Mezice - AT Olpran 1:3 (1:3)

Hosté se krátce po zahájení hry dostali do vedení brankou Uhlíře a v polovině prvního poločasu zvýšili vedení gólem Henika. Domácí sice ve 21. minutě po rohu Pazdery snížili Červínkem, ale hosté bleskově kontrovali střelou Kaliny. Po přestávce si hosté vytvořili docela slušný tlak, měli řadu šancí, další změny skóre se však již nedočkali. Přesto potvrdili, že jsou nejlepším celkem jara.
Branky: Pazdera - Uhlíř, Henik, Kalina. Rozhodčí: Ženožička.

Aston Pila 98 - Panathinaikos 3:1 (0:0)

Úzký kádr hostů, bez zraněného Romana Kuchyni, měl přetěžký úkol - vyhrabat se z jarních neúspěchů a bojovat o záchranu. Ani domácí nehráli v optimální sestavě. Chyběl zraněný gólman Navrátil a v brance museli zaskakovat hráči z pole. Hrálo se opatrně, ze zabezpečené obrany, což se projevilo i na skóre. První střela skončila v síti až ve 37. minutě z kopačky Marka Navrátila. Druhý gól přišel až o deset minut později, kdy skóroval Martin Navrátil po přihrávce Švestky. V 52. minutě vykřesal hostům naději Pavel Kuchyňa jedovkou po zemi, ale poslední slovo měli domácí. Pět minut před koncem se z pravého křídla trefil opět Martin Navrátil. Hosté se tak propadli v tabulce o další stupínek níže a budou mít nemalé starosti, aby jejich sedmá prvoligová sezóna nebyla tou poslední.
Branky: 47. a 55. Martin Navrátil, 37. Marek Navrátil - 52. P. Kuchyňa. Rozhodčí: Kopečný.

Dědečci - Gemo Chořelice 3:3 (1:2)

Tým z horní poloviny tabulky se ujal hned v první minutě vedení brankou Milinovského po přihrávce Chytila, v 15. minutě přidal druhý gól Janků a zdálo se, že si hosté odvezou oba body. Domácí ovšem zabojovali. Kontaktní gól dal ještě v prvním poločase Pustofka po autovém vhazování M. Barčíka a sám Barčík zařídil po přestávce vyrovnávací gól. Hosté šli ještě jednou do vedení, když střelu Janků lehounce tečoval Chytil, ale domácí se nevzdávali. Dvanáct minut před koncem srovnali Barčíkovou druhou brankou v utkání a remízu udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího.
Branky: 36. a 48. M. Barčík, 28. Pustofka - 1. Milinovský, 15. Janků, 42. Chytil. Rozhodčí: Kopečný.

FC Levotil - Real HDO Mrsklesy 5:1 (1:0)

Loňský vítěz dostal v Litovli docela slušnou nakládačku a na sedmý titul letos s největší pravděpodobností nedosáhne. Hosté se hrnuli do útoku, zapomínali na zadní vrátka a domácí z rychlých brejků nekompromisně trestali. Jedinou branku prvního poločasu vsítil Lang, který dorazil vyraženou střelu Rýznara, po přestávce se dvakrát trefil Jiří Kohout, jednou Fiedler a po rohovém kopu Motla dal pátý gól Prucek. Čestný gól hostů dal v samém závěru Kryl.
Branky: 36. a 49. J. Kohout, 14. Lang, 41. Fiedler, 54. Prucek - 58. Kryl. Rozhodčí: Neoral.

Fortuna Uničov - Inter Hodolany 4:4 (1:3)

V Uničově se příliš často nevyhrává, přesto měli hosté ke dvěma bodům hodně blízko. Domácí se sice ujali vedení z pokutového kopu Juračky, ale hosté brzy srovnali Fialou a díky brankám Sypala a Študenta vyhráli 1:3 první poločas. Po přestávce dal kontaktní gól Pavelka a následně Juračka srovnal, ale hosté nesložili zbraně a Študentem šli opět do vedení. Bod nakonec domácím zachránil Ott, který v závěru srovnal na konečných 4:4.
Branky: 6. a 44. Juračka, 36. Pavelka, 57. Ott - 27. a 51. Študent, 11. Fiala, 19. Sypal. Rozhodčí: Šmiták.

BFC Topgal.cz - Veterán Hlubočky 8:6 (5:3)

V posledním utkání vloženého kola se urodilo čtrnáct branek. Domácí zřejmě očekávali dva snadné body, ale hosté po dlouhé době přijeli s tvůrcem hry Henklem, v závěru první půle se dokázali vrátit do zápasu a zlobili až do samého konce. Na gól Dvořáka z brejku reagovali hosté brankou Svozila, ale následně přišla desetiminutovka domácích, ve které dvakrát skóroval Procházka, jednou Smolák a hlavičkou Chaloupka. Následně přišla pětiminutovka hostů rozdělená poločasem. Nejdříve Smital využil rozehrávku přímého kopu Henkla, další gól přidal Svozil a po přestávce dvěma brankami srovnal na 5:5 Rozehnal. Na gól Smoláka z pokutového kopu a Vychodila po autovém vhazování reagovali hosté brankou Zatloukala. Tečku za přestřelkou zařídil Dvořák po samostatné akci.
Branky: 5. a 52. Dvořák, 12. a 14. Procházka, 20. a 45. Smolák, 22. Chaloupka, 48. Vychodil - 8. a 29. Svozil, 32. a 33. Rozehnal, 28. Smital, 49. Zatloukal. Rozhodčí: Staněk.