Inter Hodolany – Dědečci 16:4 (8:3)

Šestnáct branek v síti hostů bude patrně novým střeleckým rekordem první ligy. Své postavení v tabulce střelců si výrazně vylepšil Študent šesti brankami. Výkon hostů byl tentokráte zklamáním, přestože v úvodu zápasu dvakrát vedli.

Branky: 3., 9., 23., 31., 58. a 59. Študent, 15., 21., 28. 46. P. Stojan, 17., 42. a 49. Charamza, 25., 36. a 47. Sypal – 7. a 26. A. Barčík, 1. Pustofka, 54. M. Barčík. Rozhodčí: Staněk.

Kovo Dřevo – BFC Topgal.cz 3:2 (1:1)

Souboj mužstev z lepšího středu tabulky vyhráli domácí. Úvodní branku zaznamenal Krejčí po chybě brankáře hostů, vyrovnal Smolák z rychle provedeného přímého volného kopu. Nerozhodný stav vydržel dvacet minut, když se po chybě obrany hostů prosadil Richter. Čtyři minuty před koncem zvýšil Meluch tvrdou střelou, v poslední minutě stačil Smolák jen korigovat konečný výsledek.

Branky: 9. Krejčí, 49. Richter, 56. Meluch – 19. a 60. Smolák. Rozhodčí: Antoš.

Gemo Chořelice – Aston Pila 98 3:2 (3:0)

Nováček měl v Chořelicích slabší první poločas. Po brankách Vrby a Milinovského přidal třetí gól domácích na samém konci první půlhodinky Janků. Až po přestávce se prosadili i hosté. Na 3:1 snížil Martin Navrátil, kontaktní gól zařídil Svoboda.

Branky: 15. Vrba, 23. Milinovský, 30. Janků – 41. M. Navrátil, 52. Svoboda. Rozhodčí: Neoral.

Veterán Hlubočky – Atletico Bystrovany 0:4 (0:0)

Po bezbrankové první půli se hosté paradoxně střelecky prosadili až v době, kdy hráli bez vyloučeného hráče. Skóre otevřel Pleska, hattrick si připsal Lukáš Smékal. Branky: 44., 51. a 57. L. Smékal, 35. Pleska. Rozhodčí: Sanetrník.

Real HDO Mrsklesy – Fortuna Uničov 7:3 (3:0)

Domácí si v duelu se sousedem v tabulce spravili chuť po pátečním nezdaru s celkem Bystrovan. Střelecky se dařilo Krylovi, který se přiblížil vedoucímu triu střelecké tabulky. Vítězstvím se domácí celek vrátil na druhé místo tabulky.

Branky: 2., 6., 31. a 36. Kryl, 20. a 49. Šuba, 57. Smětal – 35., 41. a 44. Pavelka. Rozhodčí: Bartl.

Panathinaikos – Fido Dido 1:4 (0:0)

Téměř padesát minut se v Horce hrálo bez branek. Domácí se nezalekli zvučných jmen v sestavě hostů a pokud jim stačily síly favoritovi téměř nic nedovolili.

Ve 49. minutě udělal P. Kuchyňa výraznou chybu, kterou Janošťák perfektní střelou po zemi tvrdě potrestal a domácí důraz se rázem rozplynul. Hosté ovládli dění na prachové peřině škvárového plácku a rozjeli svůj brankostroj.

Po rohu Janošťáka si Vystrčil pohrál s domácí obranou a zvýšil na 0:2, o dvě minuty později dostal Kirschbaum míč za obranu a přesnou střelou přidal třetí gól. Pod čtvrtou branku se podepsal Barbořík po nezištné přihrávce Kirschbauma a skóre uzavřel domácí Veselský po přesné přihrávce P. Kuchyni.

Vítězstvím si lídr soutěže udřel pětibodový náskok na čele tabulky.

Branky: 5. Veselský – 49. Janošťák, 52. Vystrčil, 54. Kirschbaum, 56. Barbořík. Rozhodčí: Koutný.

AT Olpran – FC Levotil 3:1 (0:0)

Hosté dobře bránili a více jak půl hodiny udrželi bezbrankový stav. Ve 38. minutě se však do míče opřel Smělý a otevřel skóre. Stejný hráč dal o pět minut později druhý gól a miska vah se jasně přetočila na stranu domácích. Litovelský Fiedler se sice kontaktním gólem pokusil zdramatizovat koncovku, ale střelec zápasu Smělý svým třetím gólem potvrdil body pro favorita.

Branky: 38., 43. a 60. Smělý – 51. Fiedler. Rozhodčí: Bartl.

PS Beton – Sokol Mezice 3:1 (1:1)

V souboji sousedů v tabulce ohrožených sestupem byli úspěšnější domácí. Hosté se ujali v deváté minutě vedení Červínkem, za šest minut bylo srovnáno gólem Kalába. Další branky přišly až po přestávce. Ve 33. minutě dal druhý gól domácích Rychlý, vítězství jistil o pět minut později M. Konečný.

Branky: 15. Kaláb, 33. Rychlý, 38. M. Konečný – 9. Červínek. Rozhodčí: Michal.