Mrsklesy si bez větších potíží poradily se Sokolem Mezice. Zápas BFC Topgal.cz versus Sokolka Horka byl odložen.

HDO Mrsklesy – Sokol Mezice 10:0 (5:0)

V dohrávce 21. kola rozdrtily Mrsklesy jarního likvidátora favoritů Mezice. Hráči hostů nenašli recept na střeleckou smršť domácích a připsali si nejhorší porážku v soutěži. Střelecky se blýskl Kryl, autor čtyř branek, který se v tabulce střelců posunul na čtvrté místo.
Branky: 8., 12., 28. a 33. Kryl, 15. a 36. Šebesta, 20. Stach, 43. Capka, 47. Najman, 53. J. Dosoudil. Rozhodčí: Bartl.

Horstav Chválkovice - Inter Hodolany 2:6 (2:3)

Domácím chyběl Štrbík, hostům pro žluté karty nejlepší střelec soutěže Študent. Z výsledku je patrné, že citelnější ztrátu zaznamenali domácí.
Ti sice tříbrankovou ztrátu z úvodu utkání dokázali v závěru první půle stáhnout na rozdíl jednoho gólu, ale po přestávce ovládli dění na umělce v Bohuňovicích borci z Hodolan.
Střelecky se prosadil Petr Stojan, který zatížil konto domácích třemi brankami.
Branky: 24. Krátký, 27. Vrzal – 5., 19. a 37. P. Stojan, 46. a 54. Charamza, 14. Sypal. Rozhodčí: Bastl.

FC Levotil - Fortuna Uničov 2:2 (1:1)

Litovelští dvakrát vedli. Autor obou gólů byl Chytil, hosté stačili pokaždé odpovědět brankami nejlepšího střelce soutěže Juračky.
Branky: 8. a 46. Chytil – 22. a 57. Juračka. Rozhodčí: Potěšil.

Modos Olomouc – Galatasaray 2:4 (1:2)

Duel týmů ze samého dna tabulky vyzněl lépe pro hosty, kteří se po utkání posunuli na 14. místo. Brankami Ponížila a Kalamára vedli 0:2, domácí stačili srovnat.
Na 1:2 snižoval Můčka, druhý gól zaznamenal tvrdou střelou Šrom. O vítězství hostů rozhodly dvě střely Hovorky v závěru utkání.
Branky: 19. Šrom, 36. Můčka – 54. a 60. Hovorka, 8. Ponížil, 19. Kalamár. Rozhodčí: Mauthner.

AT Olpran - GEMO Chořelice 0:1 (0:1)

Úporná hra s minimem šancí přinesla překvapení. Vedoucí celek soutěže ztratil nejen oba body, ale i první příčku v tabulce.
Hosté skórovali v 19. minutě střelou Janků, kterému perfektně přihrál Adam Vrba, nová tvář v týmu Chořelic. Domácí v utkání dvakrát trefili tyč. V 17. minutě se to podařilo Lužnému, jedenáct minut před koncem zazvonil Kalina.
Branka: 20. Janků. Rozhodčí: Mauthner.

Veterán Hlubočky - HDO Mrsklesy 4:7 (3:3)

Během deseti minut vedli hosté 0:3 a zřejmě si mysleli, že mají vyhráno.
Domácí se ovšem nepoložili a v průběhu první půle srovnali. Po přestávce Mrsklesy opět zapnuly a domácím utekly o čtyři góly.
Poslední slovo měli v závěrečné minutě domácí, kteří z pokutového kopu upravili Henklem na konečných 4:7. Vítězstvím se hosté posunuli do čela soutěže.
Branky: 19. a 60. (p. k.) Henkl, 15. Zatloukal, 16. Kropáček – 10., 49. a 52. Smolka, 40. a 47. Kryl, 4. Capka, 7. Najman. Rozhodčí: Sanetrník.

Panathinaikos - Fido Dido 2:0 (1:0)

Pro hosty byla osudná třináctá minuta obou poločasů. V prvním nejdříve technickou střelu P. Kuchyni odvrátil jeden z obránců hostů do autu, ale následné vhazování Vlčka usměrnil do sítě nechytatelně R. Kuchyňa.
Ve druhé půli přidal R. Kuchyňa druhý gól domácích nekompromisní bombou z přímého volného kopu.
Branky: 13. a 43. R. Kuchyňa. Rozhodčí: Kuchyňa.

Sokol Mezice - Kovo Dřevo 1:2 (0:1)

Hosté mají neskutečné jaro. Vyhráli i v Mezicích , kde zůstalo na štítě i vedoucí duo.
První gól zaznamenal před koncem první půle Benko po autu Richtra, druhý gól hostů zařídil autor první branky po dlouhém výhozu gólmana Krejčího.
Pět minut před koncem upravil výsledek čestným úspěchem Mrtýnek.
Branky: 55. Mrtýnek – 28. a 39. Benko. Rozhodčí: Neoral.

BFC Topgal.cz - Sokolka Horka B – odloženo na přání hostů. Náhradní termín – úterý 3. června.