Inter Hodolany - Panathinaikos 2:1 (0:1)

Hrálo se o hodně. Oba celky jsou totiž hodně blízko dna a body potřebují jako sůl. Hosté k nim měli hodně blízko, když v polovině první půle otevřeli skóre Pavlem Kuchyňou a vedení drželi téměř polovinu utkání. Až ve 41. minutě domácí srovnali Sypalem a stejný hráč dal vítězný gól deset minut před konce. Domácí tak potřetí v řadě vyhráli o jednu branku a mohou malinko volněji dýchat. Hůře jsou na tom hosté. Naposled vyhráli v 19. kole a sesunuli se na sestupový post.
Branky: 41. a 49. Sypal - 14. P. Kuchyňa. Rozhodčí: Staněk.

FC Levotil - Aston Pila 98 2:1 (2:1)

Další utkání s velmi podobnou zápletkou. Případné vítězství by hostům hodně pomohlo, ale domácím ještě více. Ti jsou totiž již v sestupových vodách namočeni a ztratit další body by bylo hodně nebezpečné. Vyrovnaný duel nakonec vyšel lépe domácím. Otevřeli skóre Gelou po přihrávce Jiřího Kohouta, druhý gól byl připsán Chytilovi, jehož teč choulostivými partiemi těla byla nakonec vítězná. Hosté sice ještě v prvním poločase dali kontaktní gól Svobodou po rohovém kopu, ale vyrovnat se jim za celý druhý poločas nepodařilo a oba body zůstaly v Litovli.
Branky: 10. Gela, 16. Chytil - Svoboda. Rozhodčí: Kryl.

PS Beton - BFC Topgal.cz 0:0

Na rozdíl od "velkého" fotbalu v první futsalové lize jev nevídaný - zápas skončil bez branek. Když několik průniků Navrátila na straně domácích a Smoláka na straně hostů skončilo neúspěšně a v brankách na obou stranách se pohybovali bezchybní gólmani, nemohlo utkání ani jinak skončit. S dělbou bodů zřejmě byli spokojeni hráči obou celků.
Rozhodčí: Kryl.

Gemo Chořelice - Atletico Bystrovany 3:1 (2:0)

Hosté v Chořelicích neuspěli a cesta za záchranou bude pro ně stále těžší. Domácí potvrdili, že hosté nepřijeli hrát "zanďoura" a vypracovali si i řadu šancí. Domácí gólman však předvedl solidní výkon a oba body vychytal. Skóre otevřel ve 13. minutě domácí Šana, na 2:0 zvyšoval Vrba po rohovém kopu Štěpána. Po přestávce přidal třetí gól opět Vrba po rohovém kopu Milinovského. Čestný úspěch zaznamenal tři minuty před koncem Lukáš Smékal.
Branky: 28. a 40. Vrba, 13. Šana - 57. L. Smékal. Rozhodčí: Neoral.

Real HDO Mrsklesy - Kovo Dřevo 6:4 (3:2)

Přestřelka mezi domácí střeleckou jedničkou Krylem a mladým Krejčím z týmu hostů skončila 4:3 a poměrně vyrovnaně skončilo i celé střetnutí. Druhý celek tabulky sice stále vedl, ale houževnatí hosté dokázali třikrát snížit na rozdíl jediné branky. Až na pátý gól J. Dosoudila deset minut před koncem odpověď nenašli. V závěru přidal Kryl ještě šestý gól, reakce Krejčího přišla již příliš pozdě.
Branky: 7., 19., 31. a 57. Kryl, 12. Capka, 50. J. Dosoudil - 17., 40. a 59. Krejčí, 24. J. Pikart. Rozhodčí: Bartl.

Fortuna Uničov - Dědečci 8:2 (4:0)

Skvěle oslavil své pětatřicátiny domácí Ott. Čtyřmi brankami předčil své kolegy v týmu Juračku i Pavelku. Již v osmé minutě vymetl šibenici v brance hostů poprvé a v dalším průběhu hry se trefil ještě třikrát. Hosté sice prohráli nakonec vysoko, ale ještě šest minut před změnou stran vedli domácí jen 1:0 zmíněným gólem Otta. Během necelých pěti minut to však zásluhou Juračky, Pavelky a Otta bylo rázem 4:0. Po přestávce nejdříve snížil A. Barčík, ale brankostroj domácích pokračoval. Z přímého volného kopu dal pátý gól domácích Juračka a posléze po perfektním uvolnění i šestý. Poslední dva góly dal opět Ott po akcích Pavelky. Poslední slovo měli hosté. Konečný výsledek upravil M. Barčík.
Branky: 8., 28., 53. a 55. Ott, 26., 37. a 46. Juračka, 24. Pavelka - 33. A. Barčík, 57. M. Barčík. Rozhodčí: Šmiták.

AT Olpran - Veterán Hlubočky 10:0 (6:0)

Během deseti minut vedl vysoký favorit zápasu brankami Smělého, Lužného, Kaliny a Henika 4:0 a hosté mohli jet klidně domů. Samozřejmě, že nejeli a dostali desítku. Do poločasu ještě dvakrát skóroval Smělý, po přestávce zvyšoval až v 53. minutě svou čtvrtou brankou v utkání Smělý, který se tak protáhl na první příčku v tabulce střelců o zbývající tři branky se podělil Koutný, Uhlíř a Kalina.
Branky: 4., 17., 20. a 53. Smělý, 7. a 60. Kalina, 6. Lužný, 9. Henik, 55. Koutný, 56. Uhlíř. Rozhodčí: Bartl.

Sokol Mezice - Fido Dido 7:2 (3:1)

Hostům chyběl osvědčený gólman Mlčák a někteří jejich hráči nebyli zdravotně zcela fit. Tuto skutečnost domácí dokonale využili. Sedmi brankami, znamenající výrazné vítězství, si nejen vylepšili postavení v boji o záchranu, ale zdramatizovali i boj o titul. V domácím týmu se střelecky dařilo Červínkovi, který se trefil do černého třikrát, skóre otevřel Mrtýnek, na 2:0 zvyšoval Andrýsek. Po přestávce se do listiny střelců zapsal Pluskal a Smékal. Za hosty snižoval na 3:1 Kirschbaum a na 4:2 Janošťák.
Branky: 17., 49., a 56. Červínek, 9. Mrtýnek, 12. Andrýsek, 37. Pluskal, 52. Smékal - 24. Kirschbaum, 43. Janošťák. Rozhodčí: Ženožička.