Kovo Dřevo – AT Olpran 0:4 (0:2)

Hned v první minutě trefil Smělý tyč, ale další gólová šance přišla až šest minut před změnou stran. Perfektní uvolnění Uhlíře využil Lužný – 0:1. O tři minuty později nahrál Smělý Koutnému a hosté šli do druhé půle s dvoubrankovým vedením. Stav zůstával nezměněn až do 50. minuty. Poté se dvakrát trefil Smělý.

Branky: 50. a 55. Smělý, 24. Lužný, 27. Koutný.

BFC Topgal.cz – Sokol Mezice 2:2 (1:1)

Skóre otevřeli hosté. Po rychlém brejku zamířil přesně Smékal. Domácí srovnali za tři minuty. Po centru Smoláka skóroval skluzem Vychodil. Po přestávce se dostali ke slovu nejdříve domácí.

Autové vhazování Smoláka si našlo hlavu Kryla – 2:1. Těsné vedení drželi domácí téměř celý zbytek zápasu, ale dvě minuty před koncem udělal Dvořák fatální chybu, kterou využil Andrýsek.

Branky: 23. Smékal, 58. Andrýsek – 26. Vychodil, 41. Kryl.

Gemo Chořelice – Inter Hodolany 1:2 (0:1)

Domácí měli evidentně více ze hry, ale hostům taktika vyšla. Otevřeli skóre Charamzou a jediný gól jim stačil k vítězství v první půli. Po přestávce se domácím podařilo srovnat brankou Vrby. Hosté si však dva body nakonec přece jen odvezli. Vítězný gól dal v závěru ostrostřelec Študent.

Branky: 39. Vrba – 19. Charamza, 51. Študent.

Veterán Hlubočky – PS Beton 0:8 (0:4)

Domácí smířeni s osudem umožnili hostům, aby si upevnili postavení uprostřed tabulky a mohli volněji dýchat v dalším pokračování soutěže.

Branky: 7. a 22. Vymazal, 16. a 57. Jorda, 26. M. Konečný, 35. Kryl, 44. Rychlý, 51. T. Konečný.

Atl. Bystrovany – Dědečci - nehráno

Na žádost hostů bylo utkání odloženo. Náhradní termín zatím nebyl určen.

Fido Dido – FC Levotil 8:4 (5:2)

Hosté Fiedlerem otevřeli skóre již v první minutě, ale podruhé se dostali ke slovu až v závěru prvního poločasu brankou Rýznara. Domácí srovnali Janošťákem, vedení na stranu domácích otočil Vystrčil a čistým hattrickem poslal hosty definitivně do kolen Barbořík.

Po přestávce dal první gól Kirschbaum, následně se po čtvrté v utkání trefil Barbořík a střeleckou tečku domácího týmu zařídil Janků. Hosté v závěru korigovali výsledek dvěma góly Jiřího Kohouta.

Branky: 18., 22., 24., 41. Barbořík, 7. Janošťák, 14. Vystrčil, 36. Kirschbaum, 54. Janků – 56. a 59. J. Kohout, 1. Fidler, 29. Rýznar.

Aston Pila 98 – Fortuna Uničov 3:0 - kontumačně

Řada hráčů Uničova měla zdravotní problémy, nejlepší střelec Juračka služební povinnosti a na srazu se sešli jen tři hráči.

Panathinaikos – Real HDO Mrsklesy 4:7 (1:4)

Na první gól Kryla stačili domácí ještě odpovědět brankou P. Kuchyni, ale další průběh zápasu byl zcela v režii hostů. Do přestávky se ještě dvakrát prosadil Kryl a jednou Capka. Ve druhé půli pokračovala kanonáda hostů.

Branky: 52. a 54. Veselský, 8. P. Kuchyňa, 53. Martínek – 4., 10. a 25. Kryl, 35. a 39. Smolka, 23. Capka, 40. Šebestík.