Stalo se tak u příležitosti živého natáčení podcastu HanáJede pod vedením moderátora Lukáše Krbečka. Téměř všechny židle byly zaplněny a všichni příchozí si tento večer více než užili.

„K Olomouci jsem se vždy hlásil. Vždyť tady to pro mě všechno začalo." Těmito slovy začal Vémola rozhovor po otázce, zda si jej většina lidí s jeho rodným městem vůbec spojuje.

Dál potom rozhovor pokračoval pro tohoto zápasníka typickými tématy, kterými jsou ženy, peníze, časté shazování váhy a také jeho láska ke zvířatům. Zejména k šelmám, kterých také několik doma má. Diváci se tak mohli třeba dozvědět, že si Karlos plánuje na důchod (který možná přijde po jeho odvetě s Attilou Véghem v příštím roce) pořídit největší žijící zvíře, tedy slona.

Dostalo se ale i na překonávání diváckých rekordů, kde slovutný Terminátor vysvětlil, že neuspořádá svou rozlučku na olomouckém Andrově stadionu, protože jednoduše nedosahuje potřebné kapacity. Naznačil, že ta by se mohla konat třeba v pražském Edenu nebo na stadionu Slovanu Bratislava.

Karel Vémola st. a Karlos Terminátor Vémola
Vychoval "Terminátora". Můj vzor byl Arnold, říká Vémola starší

V závěru pak přišla řeč i na fenomén dnešních dní, bizarní show s názvem Clash of the Stars. „Za osm milionů klidně, nastoupím proti všem Kotlárovcům najednou," pobavil obecenstvo Vémola a pak ještě se smíchem dodal: „Děsím se dne, až mi zavolají, že tu osmičku pro mě opravdu mají."

Držitelé VIP vstupenek se po konci show mohli na balkóně Sklubu s hlavním protagonistou setkat, prohodit s ním pár slov a vyfotit se s ním.

Belmondo Club Olomouc, 25. listopadu 2023
Noc v Belmondu. Takto to žije v klubu, kde paří i fotbalové hvězdy