„Dnes jsme chtěli udělat akci pro Stellinku, ale hlavně fotbalový turnaj dětí. A to trochu jiného charakteru, než je běžné," říkal ředitel organizace Děti dětem Rostislav Vaněk.

„Děti, které tady dnes byly, jsme zde pozvali za odměnu. Za to, že se po celý rok účastnily našich turnajů a svým startovným tak přispívaly vždy nějakému konkrétnímu dítěti. Dnes to měly zdarma, dostaly mikulášské balíčky a třešničkou na dortu byl ten skvělý zápas," pokračoval.

Už od samotného začátku se mnohem více dařilo „Hubníkovcům", které vedl z lavičky legendární kouč Petr „John" Uličný a v jejich řadách nastoupili borci jako Zdeněk Zlámal, Tomáš Janotka, Vojtěch Smrž, Miroslav Rýznar či Lubomír Korhoň.

Ti nakonec dokráčeli k pohodlnému vítězství v poměru 10:3. A nutno říci, že se jedná o triumf velice cenný. Proti nim totiž kromě Davida Rozehnala a jeho syna Luky nastoupili borci jako Martin Blaha, David Kobylík, Oldřich Machala, Jakub Matoušek, Jakub Beneš nebo Marek Čech.

Jakmile zazněla halou siréna oznamující konec, šla soupeřivost stranou a hráči obou celků se přátelsky chytli za ramena, aby se společně vyfotili s šekem na parádních 17 803 koun, které se vybraly na pomoc Stellinčiným rodičům.

„V těchto dnech opravdu potřebují každou korunu. Brzy totiž vyrazí se svou dcerou na Slovensko za účelem cvičení a rehabilitace," uzavřel Rostislav Vaněk.