Od samotného začátku zápasu předposlední tým tabulky ukázal, že bude velmi nepříjemným soupeřem. V první části zápasu bylo k vidění několik přesilovek, gól však diváci neviděli.

Ve třetí minutě druhé třetiny se Eva Řeháková prezentovala velmi povedenou střelou, kterou vymetla levý horní roh brány a otevřela skóre zápasu. Zatímco v první části byl aktivnější boleslavský tým, v té druhé olomoucké hráčky vstřelená branka značně nakopla.

Třetí třetina byla gólově nejplodnější. Olomoucké hráčky nastoupily s pořádnou vervou zvýšit skóre. To se povedlo ve čtvrté minutě po povedeném výjezdu Barvíkové na střed hřiště a následné přesné střele. Další gól padl čtyři minuty poté díky dorážce Reimerové.

Nakonec se přece jenom i Mladá Boleslav dočkala gólové akce, která byla zároveň poslední v tomto duelu. Tři body tak zůstaly v Olomouci. Po výsledku 3:1 se olomoucké hráčky stále drží na šesté příčce tabulky.

Olomoucký ženský A-tým v nejbližší době čeká zápas s Kunraticemi, a to již ve středu 24. února opět na domácí půdě. V neděli následně hráčky FBS vyrazí do Ostravy utkat se s mančaftem na druhém místě tabulky FBC ČPP OSTRAVA.

FBS Olomouc vs. MITEL Florbalová akademie MB 3:1

Autor: Nikol Valuchová