Juniorky

Něco neskutečného! Asi tak by se dala popsat dosavadní cesta olomouckých juniorek letošní sezonou. Po úspěšně zvládnuté základní části a postupu přes celky Bulldogs Brno a Vítkovice se bez jediné porážky Hanačky dostaly až do samotného finále.

V tom vyzvou Chodov, který ovládl základní část a v jediné vzájemné konfrontaci v této sezoně také dokázal Olomouc porazit 8:6. Nyní se však začíná odznova.

Finálová série startuje již ve čtvrtek 16. dubna v Praze a o den později se od 16 hodin holky představí na domácí půdě.

Dorostenky

Podobného úspěchu, jako jejich starší kolegyně, dosáhly také dorostenky, které si vybojovaly účast na Mistrovství ČR. Své soupeřky přitom v této sezoně roznesly, neboť v základní části ze dvaceti zápasů prohrály pouze jediný a s 57 body tak s přehledem ovládly tabulku.

Svým výkonem si tak vybojovaly účast na závěrečném MČR dorostenecké ligy, které se odehraje o nadcházejícím víkendu v domácí Čajkaréně.

V sobotu v rámci čtvrtfinále změří síly s Libercem. První duel startuje ve 12:40, druhý pak v 18 hodin. Vítěz této série pak postoupí do semifinále, kde se popere o jednu vstupenku do boje o titul.