Pro české reprezentanty se stal osudným čtvrtý hrací den, tedy pátek 26. srpna. Všichni totiž vypadli.

Pavel Širuček prohrál 2:4 s nasazenou jedničkou, Rakušanem Robertem Gardosem, David Reitšpies nestačil na Slováka s čínskými kořeny Yanga Wanga v poměru 0:4 a Tomáš Polanský vypadl s Korejcem Park Chan-Hyeokem v poměru 3:4.

Mezi ženami se s turnajem rozloučily Hana Matelová, Kateřina Tomanovská a Markéta Ševčíková. První jmenovaná padla s Korejkou Lee Eunhyeovou, druhá s Francouzkou Pauline Chasselinovou a třetí s Lucemburčankou Sarah De Nutteovou.

Nezadařilo se ani českým mužským párům ve čtvrtfinále. Raitšpies s Polanským vypadli s japonskou dvojicí Yokotani, Tanigaki 1:3 a Širuček s Martinkem nestačili na Zelinku a Pišteje ze Slovenska.

Úspěchu ve smíšené čtyřhře pak dosáhli Slováci. Jejich pár ve složení Ľubomír Pištej, Tatiana Kukuľková totiž došel až do finále, kde prohrál s Korejci Park Ganghyeon, Kim Nayeongová.

V posledním hracím dni se pak už šlo na další čtyři finále. To ve čtyřhře žen se neodehrálo z důvodu covidu Číňanek Wu Yangchenové a Zang Xiaotongové a bez boje se tak radují Korejky Kim Nayeongová a Yoo Hyobinová. V mužské čtyřhře porazil japonský pár Kazuhiro Yoshimura a Maharu Yoshimura své krajany Jo Yokotaniho a Yuma Tanikagiho 3:1.

Ve dvouhře žen zvítězila poměrem 4:1 Číňanka Qian Tianyiová nad Korejkou Lee Eunhyeovou. Mezi muži pak triumfoval Korejec Cho Seungmin nad Japoncem Maharu Yoshimurou 4:1. „Nebyl jsem ve finále vůbec nervózní, cítil jsem se velmi dobře. Teď mám hodně sebevědomí, jedu na další turnaj do Bulharska a tam budu chtít opět vyhrát,“ řekl stručně spokojený vítěz.