Naswetter odjel do Thajska už na konci května, kde tentokrát trénoval ve známém klubu FA GROUP. Ten je známý svou prací v klinči, čili boji na krátkou vzdálenost, takže si opět vyzkoušel tréninky thajského boxu trochu jinak.

Po soustředěném výkonu vyhrál jednoznačně na body, když menšího soupeře, který však měl v rukách slušné rány, k ničemu většímu nepustil. Možná byl očekáván zápas více v klinči, ale nakonec se jelo více na vzdálenost a tam si to borec z Hané pohlídal.

„MMA našeho klubu má za sebou, řekl bych, revoluční sezonu. Trenéři Jan Slováček a Vítězslav Látal rozjeli naši MMA sekci naplno. Naši bojovníci se zúčastnili snad každého kola amatérské ligy CSMMA a nejinak tomu bude i tuto sobotu 8.7, kam jsme přihlásili 3 bojovníky Jakuba Zacpala, Adama Polčáka a Slávka Krátkého. Uvidíme, jestli i v následujících letních termínech budou k dispozici soupeři, každopádně od našeho MMA týmu je prostě skvělá práce, že jsou opět připravení jít do boje," okomentoval aktuálně velmi dobré fungování klubu jeho šéftrenér Tomáš Musil.