„Šternberský klub byl velmi laskavý, že mi dal nabídku, abych se vrátila zpět, a já jsem se rozhodla ji využít. Už se těším, až tu budu opět hrát. Bude pro mě velmi příjemné vrátit se zpět na známé místo a mezi lidi, které už také znám,“ pochvaluje si Kofieová.

A co od ní mohou fanoušci, kteří ji snad z nějakého důvodu ve Šternberku hrát neviděli, na palubovce očekávat? „Mou největší sílou je určitě vášeň a energie, kterou přináším. Ráda povzbuzuji ostatní spoluhráčky a samozřejmě také fanoušky. Momentálně tvrdě pracuji na tom, abych se vrátila připravená na sto procent po operaci ramene,“ popisuje.

Po odchodu ze Šternberka pak tato energická hráčka působila u regionálních rivalek z Olomouce, odkud zamířila do švédského Engelholmu. Jak se jí to zamlouvalo právě tam? „Na Švédsku a Engelholmu se mi líbilo úplně všechno. Můj trenér pocházel z Kalifornie a všichni tam byli moc milí. Jsem také částečně Švédka, takže to byla zábava, když jsem tam mohla pár měsíců žít. Bylo to úžasné,“ rozplývá se.

A jaké jsou její osobní cíle pro nadcházející ročník? „Mým největším cílem je na sobě tvrdě pracovat, abych se vrátila na úroveň, na které jsem byla před operací. A velmi si přeji, abychom v nové sezoně skončili alespoň na šestém místě,“ uzavřela Olivia Loren. Kofieová.