Nejlepšího času 36:05 min. dosáhl Kamil Mráz (Silný Team Uničov), který se stal zároveň vítězem kategorie C a Luděk Blinka (Silný Team Uničov), který zvítězil v kategorii B. Vítězem kategorie A se stal Jiří Klíma (AD Cyklo) a v kategorii D byl nejrychlejší Petr Ejem (SK Toma Olomouc).

Mezi ženami vyjhrála Jana Vyčítalová (ACS Drak Vrbno) 45:35 min., na druhém místě se umístila Nataša Bruštíková (Silný Team Uničov) a na třetím Libuše Petříková (Silný Team Uničov).

V kategorii příchozích dosáhla výborného času závodnice inline a rychlobruslení Pavla Báčková SSCO Otrokovice 47:58 min.

Loňká vítězka této časovky a celého seriálu Jiřina Ščučková (Bike Team Kola Kaňkovský) se tentokrát na start nepostavila. „Tento závod mám moc ráda, protože je zdre vždy výborná organizace, trať mi vyhovuje a závod startuje kousek od mého bydliště. Na start jsem však v tomto závodě nenastoupila z důvodu nemoci, která mne provázela celou zimu a takřka jsem neměla žádnou zimní přípravu. Proto začátek sezony pousouvám na pozdější termín,“ řekla Ščučková.