Neztratili se ale ani zástupci BC Gambare Olomouc, které poslalo do Kroměříže pět svých zástupců. Kvarteto z nich se radovalo z vítězství, tři dokonce po verdiktu RSC.

Na výbornou se povedl návrat do ringu Janu Dohnalovi, kterému vystavilo roční stopku zranění kolene. Ve váze do 81 kilogramů nedal soupeři Frimlovi z BC Hell Svitavy žádnou šanci, třikrát ho poslal k zemi a po třetím soupeřově počítání ve 3. kole vyhrál RSC.

O další dvě RSC výhry se postarali Jiří Veselý a Martin Švec. Prvně jmenovaný vyhrál ve váze do 81 kilogramů už v 1. kole nad Košťálem z Nového Lískovce. Švec porazil Barkociho z Dukly Olomouc ve 2. kole souboje váhové kategorie do 69 kilogramů.

O jedenáct kilo níže absolvoval svoji premiéru David Uhlíř, který podlehl zkušenějšímu Dirdovi z KO Brno RSC v 2. kole. Ve váze do 69 kilogramů předvedl Oldřich Zavadil vyrovnané utkání s Jiříkovským z Nového Lískovce a vyhrál na body.

Z Kroměříže tak odjížděli nejen spokojení boxeři, ale i trenér BC Gambare Josef Michálek, který ocenil jejich bojovné nasazení v utkáních, ale i poctivou tréninkovou přípravu. Další oblastní kolo se koná 19. března v Mistříně. Olomoucký klub Gambare pak pořádá další díl speciálně v Bruntále.