Absolutním vítězem se stal Steiner z VSK UNI Brno časem 34:22 min. Mezi čtyřicátníky zvítězil Sedláček z BIKE Kamík Tučapy výkonem 36:24 min., v kategorii padesátníků z 18 běžců byl časem 39:10 min. nejrychlejší Ševčík z Olomouce.

Chrástek z BK Hodonín si připsal vítězství v kategorii 60–69 let a z nejstarších mužů nad 70 let Lajčík z AK Olomouc potvrdil pověst nejúspěšního běžce této kategorie a bezpečně zvítězil.

Ze třinácti startujících žen tréninkovým tempem zvítězila na pětikilometrové trati domácí Kamínková z AK Olomouc časem 18:36 min. Pro českou nejlepší vytrvalkyni byl tento závod dobrou přípravou na nastávající halové mistrovství ČR, které se uskuteční nadcházející víkend v Praze.

Kategorii do 34 let vyhrála Prokešová z Olympie Bruntál časem 19:42 min. a třetím nejrychlejším časem 20:53 min. doběhla do cíle před místní základní školou na Svatém Kopečku vítězka kategorie nad 45 let Hynštová z AHA Vyškov. (Jaroslav Polák)