VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Astroložka Ida Myslikovjanová ON-LINE

Zkušená astroložka Ida Myslikovjanová společně s manželem vede v Olomouci školu astrologie, v níž naučili této královské vědě už řádu zájemců. Co nám v novém roce naznačují planety a čínská astrologie, se ji můžete zeptat přímo, Ida Myslikovjanová na vaše dotazy odpovídala on-line ve čtvrtek 7. ledna od 14 do 15 hodin

Astroložka Ida Myslikovjanová ON-LINE

Astroložka Ida Myslikovjanová

Tento rozhovor byl ukončen dne 7.1.2016
DOTAZ: Paní Myslikovjanová, co říkají hvězdy na letošní rok? Tušíte, co nás čeká? Nebo co lze o letošním roce vyčíst? Děkuji a přeji ať se vám daří, Svatka
ODPOVĚĎ:Letošní rok bude poměrně dosti hektický a napěťový. Napětí může souviset i se situací, která přichází ze zahraničí. Celý první půlrok (zhruba od března) se budou nacházet dvě planety zodpovědné za problémy - Mars a Saturn ve znamení Střelce (znamení, které se zahraničím velice úzce souvisí) a právě tato kvadratura je zodpovědná za dlouhodobé napětí nejen v Evropě, ale v celém světe. Podrobnou prognózu na jdete v olomouckém deníku z 2. ledna 2016, kde mi tato předpověď vyšla, nebo stejná předpověď je umístěna i na našich webových stránkách osa-astrologie.hyperlink.cz
Co se týká pohledu na jednotlivé lidi, zde se samozřejmě nedá říci, že by situace pro všechny byla stejně složitá. zatímco jeden může řešit kardinální problémy, tak druhému se může nesmírně dařit. Záleží na konkrétním horoskopu.
Aby člověk mohl předpovídat konkrétní události ve světě či ve společnosti, je ale třeba aby se astrolog dlouhodobě a intenzivně specializoval na politickou astrologii, což já nedělám. Já se zabývám spíše partnerskými vztahy, horoskopy dětí, životními situacemi konkrétních lidí, krizovými záležitostmi.. atd.
DOTAZ: Dobrý den paní astroložko. Vysvětlete mi prosím, jak vlastně astrologie funguje. Co zkoumáte, jak, a co můžete zjistit, s jakou přesností. Co potřebujte vědět když chcete vidět do osudu nějakého člověka. Zajímalo by mne také jaký je rozdíl mezi tzv. čínskou astrologií a "evropskou".
ODPOVĚĎ:Astrolog pracuje s kvalitou času, zjišťuje v podstatě stav vesmíru v daném konkrétním okamžiku. Z toho je pak schopen předpovídat určitý vývoj v životě člověka či společnosti.
Potřebujete validní údaje, což jsou datum narození, co nejpřesnější čas, a místo narození. S těmito údaji se dá z horoskopu vyčíst povaha člověka, osud, jak budou během vašeho života probíhat partnerské vztahy, jaké budou vaše zájmy. jaké budou vaše vztahy k dětem, zdali bude spíše pragmatický nebo idealistický člověk, jak to budete mít se vzděláním, zdravím, s cestováním i jaké bude vaše pracovní uplatnění atd..
Lze také velice dobře vyčíst, které období v životě pro vás bude krizové či úspěšné.
Horoskop napoví, kdy krizové situace nastanou, tak že se na ně můžete připravit, stejně jako dostatečně využít úspěšného období. Člověk v krizi má tendenci podléhat skepsi, že krize bude trvat věčně a špatné období nikdy neskončí. Horoskop může ukázat, kdy krize skončí a bude se zase dařit lépe. Stejně tak člověku ukáže mimořádně dobré období, které by nebylo dobré "proflákat". Platí také, že dobré a špatné období se obvykle nevztahuje na úplně všechny oblasti života - na něco to bude dobré období, na něco horší.
Stručně k rozdílu mezi západní a čínskou astrologií: vstupní data, to je čas a místo narození, jsou stejná. Západní astrologie ale vychází ze solárního (slunečního) a čínská z lunárního (měsíčního) systému. Čínská astrologie má odlišný zvířetník, pracuje s jinou symbolikou, vyvinula se úplně nezávisle na západní astrologii, ale má stejně dobrou vypovídací schopnost jako astrologie západní. S manželem vedeme už mnoho let v Olomouci školu astrologie, kde jako jedni z mála se čínské astrologii věnujeme. Každá velká civilizace vyvinula svou vlastní astrologii, původně se rozvinula v Babylóně a Egyptě, ale i středoamerické kultury vyvinuly svůj vlastní astrologický systém s velmi dobrou vypovídací hodnotou.
DOTAZ: Mám známou, která je narozená úplně ve stejný den jako já (28. května 1969) a jsme přitom jako oheň a voda. Každá jiný temperament, jiný způsob vidění světa, máme úplně jiný vztah k dětem, samozřejmě odlišné partnery (ona už je rozvedená a znovu se vdala, opět nepříliš šťastně, já jsem již 16 let ve spokojeném manželství) atd. Jak je to možné, když jsme ve stejném znamení??
ODPOVĚĎ:Dané je to tím, že zcela jistě jste obě dvě narozené v jinou hodinu, tím pádem máte i jiný ascendent, jiného vladaře v horoskopu. Od toho se potom odvíjí zcela jiná povaha a jiný osud. V den, kdy jste se obě dvě narodily, se narodily i stovky dalších lidí po celém světě a všichni jsou jeden od druhého odlišní. Proto je v astrologii tak důležitá hodina, minuta a místo narození. Zde bych předpokládala, že té, které se v partnerském životě daří hůř, je narozena později. Abych mohla podat přesnější vysvětlení, potřebovala bych ale znát přesné hodiny narození vás obou.
Pokud můžu aspoň trochu předpovědět, bezproblémový rok to nebude letos ani pro jednu z vás, každá ale budete řešit problémy v jiné oblasti. Opatrnější byste měly být zejména od března.
DOTAZ: Dobrý den, na co vše dokáží hvězdy odpovědět? Zajímalo by mne, jestli například jste schopná vidět, jakým způsobem se bude můj život vyvíjet a zda je možné osud zapsaný ve hvězdách změnit. Děkuji
ODPOVĚĎ:Jak se bude váš život vyvíjet je v horoskopu vidět dobře. Zásadně změnit svůj osud nemůže, v určitým mantinelech se ale lze pohybovat. Zásadní milníky vašeho života jsou pevně dané, zbytek však záleží na lidské snaze a svobodné vůli. Dílčí věci můžeme ovlivnit tím, že korigujeme svoje vlastnosti dané horoskopem - pokud například někdo dá naplno průchod své impulzivnosti, odrazí se to na událostech, které jej v životě potkají. Za svůj život neseme zodpovědnost, stejně jako za své rozhodování. Je důležité ale znát své přednosti a nedostatky, abychom s nimi mohli v životě pracovat. Toto vám právě úplně nejlépe ukáže horoskop.
DOTAZ: Dobrý den,
mám dotaz, zda se mi podaří vyhrát soudní spor ve svůj prospěch (majetkové vyrovnání po rozvodu).
Děkuji Renča (25.2.1969)
ODPOVĚĎ:Nenapsala jste mi bohužel hodinu vašeho narození, nejsem tak schopna odpovědět, zda bude váš spor úspěšný či nikoliv.
Obecně ale lze na tyto otázky s pomocí horoskopu odpovědět, za předpokladu, že bych měla k dispozici přesnou hodinu vašeho narození, přesný den a hodinu soudního sporu a bylo by výhodné mít data protistrany - i pokud, by nebyla k dispozici její hodina narození. Z těchto vstupních dat se dá s velkou pravděpodobností určit výsledek soudního sporu. Tyto věci běžně dělám, bez potřebných dat si ale netroufnu nic předvídat.
DOTAZ: Dobrý den, lze prosím si astrologií pomoci v byznysu? Myslím co se týče strategických rozhodnutí, umí astrologie poradit v podnikání? Lze například získat nějaké indicie " z hvězd", co je pro firmu a její další vývoj lepší, případně jak se například bude vyvíjet trh a podobně? Děkuji vám za odpovědi
ODPOVĚĎ:Astrologie vám v byznyse může pomoci skutečně významně. S pomocí astrologie lze úspěšně najít nejvhodnější období pro určité kroky a rozhodnutí. Pro předpověď je velice důležité datum založení firmy, ale i datum narození společníka či společníků. Podnikatelé si také k nám chodí i pro radu, co se týče výběru zaměstnanců, kde astrologie může zásadně pomoci. Na předpovědi vývoje trhu je ale třeba specialista, který se touto problematikou intenzivně a dlouhodobě zabývá.
DOTAZ: Pěkný den, ráda Vás poprosím a to co mne čeká letošní rok jsem narozena 9.2.1969 kolem 5 hodiny ranní. Za vše moc děkuji Andrea
ODPOVĚĎ:Tento rok by pro vás měl být víceméně úspěšný. Snad jen začátek roku, leden, únor, může být pro vás náročnější. Zásadní rozhodnutí bych nechala uležet do podzimu, na podzim by se vám mělo dařit, budou vám přát obě dvě zásadní planety - jak Saturn, tak Jupiter.
Omlouvám se všem ostatním, kteří se ptali na konkrétní předpověď pro jejich život. Bez přesných dat narození (hodina, místo) by taková předpověď byla velmi nepřesná a nezodpovědná. Zároveň v tak krátkém časovém úseku se nedá moc věcí vysvětlit a popsat. Na seriozní výklad horoskopu a prognózu je třeba dosti náročná časová příprava. Je také dobré znát celkový kontext vaší konkrétní situace, aby prognóza mohla být ušitá na míru.
Dovoluji si vás odkázat na naši astrologickou poradnu, potřebné kontakty a informace najdete na http://osa-astrologie.hyperlink.cz/.
Přeji všem čtenářům, aby pro ně letošní rok byl radostný a bez větších šrámů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT