Těžký kmen naštěstí nikoho nezranil.

„Řidič zpozoroval zhruba třicet metrů před sebou, že na komunikaci leží jehličnatý strom. Ihned zastavil a z místa se chtěl couváním vzdálit zpět. Náhle a zcela neočekávaně, v důsledku silného poryvu větru, spadl na střechu a přední sklo vozidla jehličnatý strom,“ popsala krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Doplnila, že v autě kromě řidiče cestovala i 49letá spolujezdkyně, při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn.

Alkohol byl u řidiče vyloučen orientační dechovou zkouškou. Předběžně byla celková škoda odhadnuta na padesát tisíc korun.

Na peugeot v Olomouci letěla lampa

Bez zranění se obešla i dopravní nehoda, která se stala v neděli 29. října krátce před čtrnáctou hodinou na ulici Střední Novosadská v Olomouci.

„Osobnímu vozidlu Peugeot, které řídil 35letý řidič a jel směrem na Tovačov, spadl před železničním přejezdem na přední kapotu vozidla horní kryt lampy veřejného osvětlení, který se v důsledku silného poryvu větru uvolnil z lampy,“ sdělila krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podotkla, že ke zranění osob nedošlo. Alkohol byl u řidiče vyloučen orientační dechovou zkouškou. Předběžně byla celková škoda odhadnuta na šest tisíc korun.