deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Pavel Šťastný

Sportovní redaktor

Pocházím z Vysočiny a dlouho mi trvalo, než jsem si našel cestu do Brna. Nakonec jsem tady zakotvil po třech letech studia v Olomouci. Mezi Brňáky se cítím fakt skvěle a mám radost, že už konečně jezdím šalinou (ne tramvají).

Deník / VLP Externista

Mezi redaktory Deníku jsem docela zelenáč. První články jsem napsal jako externista na začátku roku 2020, od června už chodím na sportovní akce na plný úvazek. Nejčastěji přináším zprávy z fotbalu, ale cizí mi nejsou ani další míčové sporty nebo hokej a cyklistika.

Deník / VLP Externista

Nikdy se nezapomíná na úplně první zkušenost, a tak zmíním futsalovou kvalifikaci o světový šampionát v Brně, kde jsem si užíval každou minutu v dost zaplněné hale ve Vodově ulici. Cením si ale každého setkání nebo telefonátu se sportovci, kteří si na mě i přes hodně závodů, zápasů a tréninků udělají čas.

Deník / VLP Externista

Od šesti let kopu do míče, a tak se logicky nejvíc soustředím na fotbal. Přestože jsem z Vysočiny, jezdil jsem hlavně na zápasy Zbrojovky, proto je pro mě teď svátek o ní psát. Cestu jsem si ale našel také k Líšni, která je sympatická nejen na hřišti.

Deník / VLP Externista

Od sportu si neodpočinu ani ve volném čase. Vítězí u mě jednoznačně fotbal a je jedno kde. V hale, na malém i velkém hřišti. Občas nasednu i na kolo a vyrazím do lesa, hlavní je ale mít cíl – hrady, zámky, rybníky nebo aspoň bufet s pivem.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: