V programu festivalu si návštěvníci mohou vybrat téměř ze sto padesáti kapel. Hrát se bude na čtyřech scénách a to u Kapličky, na nové scéně s názvem Terasa, v Amfiteátru a také v jednom křídle zámku Náměšť na Hané, kam organizátoři umístili komornější koncerty.

Program Zahrady 2009

Čtvrtek 2. července

KAPLIČKA

18:00
Šumica
Fleret
Jarmila Šuláková a Jan Rokyta
Fleret a Jarmila Šuláková
Jaroslav Samson Lenk
Wabi Daněk
Uvádí Honza Dobiáš

22:00
Navostro
Mrakoplaš

Pátek 3. července

KAPLIČKA

10:00
Recitaly
BlueGate

11:00
Soutěž o Krtky I.
Alibaba
I.C.Q.

12:00
Navostro
L.P.Ševelpuna
Bujabéza

13:00
Quanti minoris
Honzíkova cesta

14:00
Host: Mrakoplaš
Martin Rous
Gajdošská muzika

15:00
Al Boss
Špunt
Uvádí Miloš Keller

16:00
Recitaly
Majerovky brzdové tab.

17:00
Burana Orffchester
Uvádí Josef Sandy Nosek
24:00 (po skončení koncertu na Amfiteátru)
Půlnoc na Kapličce
Bezefšeho
Happy to Meet

TERASA

10:00
Recitaly
Dojem
Dobrá poloha
Vomiště

12:00
Bodlo
Irish Rose
Uvádí Tomáš Hrubý

14:00
Odpolední trampský večirek
Sekvoj
Epy de Mye
Stráníci
Marien
Tempo di vlak
Uvádí Honza Dobiáš

ZÁMEK

10:00
Recitaly
Sova - Slamák
Jiří Míža
Surikhata
Piosenki

12:00
Půl dech do měchu
Bossorky
Zhasni
Pětník
Uvádí Josef Sandy Nosek

14:00
Petr Linhart
Jen tak tak
Mošny

16:00
Ivo Cicvárek
Tamaral
Uvádí Milan Tesař

AMFITEÁTR

19:00
I. večer
My3.avi
BlueGate
Přelet MS
Iva Marešová a 999
Hořký kafe
Pavel Bobek
Robert Křesťan a Druhá tráva
Žamboši
Jablkoň
Hradišťan
Uvádí Jiří moravský Brabec a Petr Sedláček

Sobota 4. července

KAPLIČKA

10:00
Recitaly
Apple
Bezefšeho

11:00
Soutěž o Krtky II.
Dojem
Dobrá poloha

12:00
Jiří Míža
Bodlo
Bossorky

13:00
Zhasni
Sova - Slamák
Vomiště

14:00
Jananas
Surikhata
Piosenki

15:00
Půl dechu do měchu
Irish Rose
Uvádí Miloš Keller

16:00
Recital
Vlasta Redl &…(s kým zahraje V. R. je stále tajemstvím)

TERASA

10:00
Recitaly
Quanti minoris
Bujabéza
Gajdošská muzika
Špunt
I.C.Q.
Uvádí Milan Tesař

13:00
Recitaly
Žamboši
Šantré
My3.avi
Ponožky pana Semtamťuka
Přelet MS
Uvádí Mirek Ošanec

ZÁMEK

10:00
Recitaly
L.P.Ševelpuna
Martin Rous
Al Boss
Hořký kafe
Jananas
Alibaba
Honzíkova cesta
Uvádí Tomáš Hrubý

14:30
Koncert Textové dílny
Uvádí Slávek Janoušek (Od 11:00 probíhá Textová dílna na zahradě zámku)

AMFITEÁTR

19:00
II. Večer
Bezefšeho
Epy de Mye
AG Flek
Arnošt Frauenberg
Jarret
Blue Effect
uvádí Jiří moravský Brabec a Petr Sedláček

23:00
Jarek Nohavica

Neděle 5. července

KAPLIČKA

10:00
Recitaly
Načas
Oboroh
Devítka

12:30
Jarabáci
Lucie Redlová
Semtex
Happy to Meet
Jarret
Uvádí Miloš Keller

TERASA

10:00
Držitel Krtka 1
Držitel Krtka 2
Držitel Krtka 3
Držitel Krtka 4
Držitel Krtka 5
Uvádí Jiří moravský Brabec

13:00
Apple
Janoušek – L.Vondrák
Hluboké nedorozumění
Sextet – 6 tet
Xindl X - sólo
Uvádí Jiří moravský Brabec

ZÁMEK

10:00
Recitaly
A.M. Úlet
Madalen
Domino
Arnošt Frauenberg
Jaroslav Urbánek
Uvádí Josef Sandy Nosek

13:00
Pepa Streichl
Arturo Fuerte (USA)
Jana Šteflíčková
Hana Kopřivová
Uvádí Mirek Ošanec

AMFITEÁTR

18:00 (!!!)
Dvorana
Jumping Drums
Držitel Krtka 1
Držitel Krtka 2
Předání Krtků
Držitel Krtka 3
Držitel Krtka 4
Držitel Krtka 5
Nezmaři
Arturo Fuerte (USA)
Jana Šteflíčková
Cop
Xindl X Band
Jumping Drums
Kamelot
pocta Waldovi
Žalman a spol.
Uvádí Míša Leicht a Jaroslav Štěrba