„Každému, kdo do klubu přijde, se líbí naše prostředí. Každopádně si lidé na nás začínají zvykat, dokonce ani kuřákům většinou nevadí, že je náš klub nekuřácký. Největší ohlasy zatím byly na baviče z pořadu Na stojáka a pilotní díl Talkshow Davida Hrbka, jehož prvním hostem byl známý fotograf Robert Vano,“ zhodnotil dramaturg klubu Jakub Horňák s tím, že oba úspěšné pořady budou pokračovat.

Druhá várka oblíbených komiků přijde na řadu ještě v únoru, kdy budou návštěvníky klubu bavit komici Karel Hynek, Daniel Čech a Lukáš Pavlásek.

Druhý díl Talkshow Davida Hrbka bude v březnu a na otázky bude tentokrát odpovídat Jan Budař.

„Kromě těchto pořadů tu je každé úterý studentská party, na středy plánujeme takzvané Movie party, které zahrnují promítání hudebního filmu nebo koncertu, po němž následuje tematická party s DJ. Ve středu tu třeba bude velice zajímavý snímek Block Party, který zachycuje přípravu a průběh jedné z největší pouliční party v New Yorku, kterou zorganizovala slavná komediální hvězda Dave Chappelle. Pozval na ni kapely jako The Fugees, Mos Def, Talib Kweli, The Roots a další,“ popsal Horňák a dodal, že čtvrtky budou dvakrát v měsíci vyhrazené pro živé koncerty, pátky a soboty pro party.

Karibská noc

Návštěvník tu dokonce může i odpočívat, a to v neděli, která je kávová, a v pondělí, které je zasvěceno kinematografii, promítat by se tu měly například nezávislé filmy.

„V únoru chystáme také Karibskou noc v hudební režii DJ Mehdiho, kam srdečně zveme i taneční začátečníky, kteří tu mohou odkoukat pohybové umění od zkušené lektorky a mistryně České republiky v salse Martiny Kočkové.

Zájemci si mohou zkusit, jak se tančí salsa, buchata, zouk nebo samba,“ pozval Horňák všechny, kteří mají rytmus v těle.

„Líbí se mi, že tu je nový klub, kam mohou chodit mladší i starší. Snad se organizátorům podaří udržet program a ukážou ostatním klubům a institucím, že to jde dělat i jinak,“ uvedl hudebník Lukáš Mareček, jehož kapela je v klubu častým hostem.

Se svými muzikantskými kolegy totiž klub nejen otevíral, ale také se hudebně účastnil třeba Talkshow Davida Hrbka.

Únorový program klubu Arktic

středa 9. 2. ve 21.00
Block Party (2005)
DJ MasterBlaster
Vstup: zdarma (18+) – klub nabízí návštěvníkům popcorn zdarma, otevřeno od 19.00

čtvrtek 10. 2. ve 21.00
Dilla Day
DJs: DTonate, Pauser, MtotheG (ajlávmjuzik), Pufaz (cream.cz)
Vstup: zdarma (18+)

čtvrtek 17. 2. ve 21.00
DJ Mehdi & Martina Kočková
+ Vojtěch Man
Vstup: 30 Kč

středa 23. 2. ve 20.00
Stand Up Comedy
Karel Hynek a Daniel Čech představí další tvář, a to Lukáše Pavláska. Opět se můžeme těšit na záplavu skvělých skečů, vtipů.
Vstup: 180 Kč (18+)

Březen
úterý 29. 3. v 19.00
Talkshow Davida Hrbka s Janem Budařem
Vstup: sto osmdesát korun