Fanoušci zpěváka Pavla Habery by si koncertní sérii neměli nechat ujít, protože Team vyrazil na šňůru po dlouhé šestileté pauze. Další příležitost se nabízíve čtvrtekve sportovní hale Univerzity Palackého v Olomouci. Hudební večer startuje v 19.30 hodin.

Kromě osvědčených hitovek Nároční, Reklama na ticho, Držím ti miesto nebo Kým ťa mám zazní i skladby z Haberových sólových projektů a především písničky z loňské studiové desky nazvané Team 11.

„Každé tři čtyři roky se styl hudby na scéně mění. Jestli nechce Team stát na jednom místě, museli jsme se pohnout dál a ubrat z rocku. Písně jsou melodické a lehčí. Přesně takové, jaké se dnes ve světě muziky nosí,“ popsal album kytarista Dušan Antalík.

Výraznou změnou prošly texty, pod nimiž je podepsaný nový dvorní textař Teamu Andy Ďurica. Z poslední desky by na koncertě měly zaznít skladby Ako málo a Miesto (Kde spávajú vtáci).

V roli předskokana se olomouckému publiku představí bratislavská nu-metalová formace No Gravity, která zahraje skladby z anglicky zpívané desky The Beast of. Na její produkci se podílel i někdejší frontman kapely Lucie David Koller.

Jako speciálního hosta si pak Team přizval na turné vítěze soutěže Slovensko hľadá SuperStar a Zlatého slavíka Petra Cmorika.