„Speciální taneční podvečer je tady pro každou ženu, která se chce uvolnit, zatančit si a naučit se něco nového. Po dvou hodinách tance se přemístíme do čajovny Kratochvíle, kde můžeme dle libosti při lahodných nápojích dále pobýt v kouzlu Orientu,“ zve lektorka Jana Serynová.

Program začíná v 18:15 v suterénu České pojišťovny. Vstupné je 200 korun. Závazné přihlášky mohou zájemkyně psát na e-mailovou adresu setkanistancem@centrum.cz nebo po 15 hodině volat na telefon 737 958 869.

Od pondělí 5. října se taneční setkávání stěhuje do Edelmanova paláce (přímo naproti radnici, v prvním poschodí). Jednotlivé kurzy s hlídáním dětí se budou konat vždy v pondělí od 18: 15 hodin, kdy si mohou přijít zatančit všechny ženy.

O hodinu později pak lektorky zvou na tance smíšené, kde budou vítáni i muži, kteří si chtějí zatančit kruhové a řecké tance.

„Pro ty, které tanec neláká, ale chtěli by čas od času vypnout a naučit s něco nového, připravují lektorky jednorázové víkendové akce. Těšit se můžete na kreslení portrétů pravou mozkovou hemisférou (tužkou či pastelem), jógu, muzikoterapii s bubny, Bachovu terapii a další zajímavosti,“ říká Serynová.

Více informací naleznete na www.slunecnice.snadno.cz