Radůzu zná většina fanoušků z vystupování v malých klubech a hospůdkách, poslední rok jsou však jejími nejčastějšími zastávkami kulturní domy, divadla a kinosály.

„Loni jsme Redutu vybrali jednak z toho důvodu, že Radůza byla těhotná, a jednak proto, že vyměnila akordeon za klavír, který v U-klubu chybí, zatímco tady jsou hned dvě koncertní křídla.

Měl jsem zpočátku obavy, aby se nám vůbec podařilo vytvořit tu pravou intimní atmosféru, ale nakonec mě vystoupení příjemně překvapilo. Navíc jsem obdivoval samotnou zpěvačku, která sice přijela asi v šestém měsíci těhotenství, ale hrála s plným nasazením,“ přiblížil šéf U-klubu Leo Friedl a současně prozradil, že koncert by měl i s přídavky trvat přibližně dvě hodiny.

Multiinstrumentalistka, skladatelka a textařka s občanským jménem Radka Vranková začínala jako pouliční zpěvačka, než ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová.

Pár měsíců poté už Radůza stála na pódiu pražské Lucerny coby předskokanka slavné Suzanne Vegy. Vystupovala i se známým hudebníkem Mikem Oldfieldem, pravidelně pak hostovala u kapel Marsyas a Jablkoň.

Radůzina hudba vycházející stejným dílem ze šansonu i folklóru byla ověnčena hned třemi výročními cenami Anděl 2003.

V červnu se zpěvačce narodil syn a o dva měsíce později se na pultech objevilo další, v pořadí čtvrté, studiové album V salonu barokních dam.