Doprovodí jej přitom talentovaná místní formace Narcotic Fields, která představí skladby z chystaného alba. Taneční večer začíná ve 21 hodin.

„S Morellem jsme se seznámili na jeho koncertu v brněnské Flédě a on pak vytvořil remix jedné skladby Narcotic Fields. Jsem rád, že pozvání do Olomouce přijal, protože jeho dalšími zastávkami v republice už jsou jen Praha a Brno. To, co hraje, se dá nejlépe označit jako electro-disco-punk,“ popsal šéf klubu 15minut a současně manažer Narcotic Fields Jan Piskač a zároveň prozradil, že berlínský host by měl odehrát čtyřhodinový set.

Před Morellovým vystoupením bude pódium patřit Narcotic Fields. Olomoucká kapela, která našla inspiraci v tvorbě Massive Attack, Portishead a Nine Inch Nails, odehrála svůj první koncert na začátku loňského roku, do toho letošního už vstoupila jako vítěz hudební soutěže Boom Cup a jeden z účastníků mezinárodního festivalu Colours of Ostrava.

V současnosti pilně pracuje na debutovém albu. „Deska by měla vyjít v únoru nebo březnu u firmy Indies MG. Předcházet jí bude videoklip, který chceme natočit už v lednu. V plánu je i větší jarní turné a účast na předních festivalech,“ prozradil Piskač.

„Máme už ustálený repertoár, který se snažíme co nejvíce pilovat, abychom do nahrávacího studia přišli stoprocentně připravení a udělali desku, se kterou budeme spokojení,“ doplnil autor hudby a textů Tomáš Bayer.