Se členy Činoherního studia Ústí nad Labem text nastudoval režisér Thomas Zielinski, který do hlavní role obsadil Marka Taclíka.

Ludvíkovi je přes čtyřicet. Jeho jedinou velkou láskou je skupina Depeche Mode. Kvůli ní chodí pořád v černém. Kvůli ní je pořád sám. Obětoval jí totiž úplně všechno.

Jednoho dne se zúčastní soutěže I Love DM o největšího fanouška kapely. Místem konání akce je hotel Družba. Očekává se příjezd stovek lidí, ale přijede jich jenom pět a spíše než o soutěž samotnou mají nakonec zájem řešit své soukromé vztahy.

„Autoři se při psaní inspirovali skutečnými internetovými diskusemi fanoušků, kteří se po zveřejnění záměru autorů napsat hru s tímto tématem obávali svého zesměšnění. Hra ale nechce být výsměchem fanouškům Depeche Mode, ani fanouškovství obecně. Je spíše zamyšlením nad životními prioritami a sny,“ uvedla za Divadlo K3 Dominika Šindelková.

V hlavní roli stárnoucího Ludvíka se představí Marek Taclík, známý z filmů Jedna ruka netleská či Grandhotel a z televizního seriálu Kriminálka Anděl.

Další úlohy ztvární Zuzana Onufráková, Kryštof Rímský nebo Jaroslav Achab Haidler.