„O koncert je dost velký zájem. Jsme moc rádi, že k nám Lucie Bílá zavítá. Ve Šternberku to bude navíc její první vystoupení,“ uvedla Jana Sedláková z Městského klubu Šternberk.

Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček si na koncert přiveze také klavíristu Petra Maláska, který ji bude doprovázet.

Vstupenky na koncert několikanásobné České slavice mizely rychle.

„Celkem máme pět set pět míst. První řady už jsou ale vyprodány,“ prozradila Sedláková, s tím, že ve čtvrtek zbývalo ještě asi sto lístků.

Zájemci si mohou vstupenku pořídit v předprodeji buď v kině Oko nebo v městském informačním centru. Vyjde je zhruba na čtyři sta korun.

Lucie Bílá je již řadu let nejpopulárnější českou zpěvačkou se širokým spektrem svého zaměření. Patří k nejúspěšnějším umělkyním a za sebou má celou řadu sólových alb. Její písně jako Ave Maria, Láska je láska, Trouba, eSeMeS či Miluji tě zná téměř každý.

Už od devadesátých let ji její velmi početná fanouškovská základna může sledovat také ve většině významných muzikálů, jako jsou například Bídníci, Zahrada rajských potěšení, Dracula nebo Krysař. Svou domovskou scénu našla v Divadle Ta Fantastika. Zde také účinkovala téměř tři roky v titulní roli muzikálu Johanka z Arku, která jí přinesla Cenu Thálie 2000 v oboru opereta a muzikál.

Bílá je ale držitelkou i televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby a mnoha dalších. Objevila se také ve filmech jako Princezna ze mlejna, Král Ubu nebo Čas dluhů.