KINA

OLOMOUC

Premiere Cinemas: Amerika: Návrat prvního Avengera 3D (00.05), Noe (14.20, 17.00, 18.00, 20.40), Noe 3D (15.20, 19.40), Ona (19.00), Přežijí jen milenci (20.30), Yves Saint Laurent (18.30), 10 pravidel jak sbalit holku (13.15, 15.15, 17.20, 19.20, 21.20), Pompeje 3D (18.15), Zvonilka a piráti (13.30, 15.10), 300: Vzestup říše 3D (20.20), Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana 3D (14.10, 16.10), Grandhotel Budapešť (16.50), Kráska a zvíře (13.05), Lego příběh (13.00), Vlk z Wall Street (15.00), Zvonilka a piráti (13.30, 15.10)

CineStar: Captain Amerika: Návrat prvního Avengera 3D – titulky (00.01), Noe 3D – dabing (16.00, 18.45, 20.10), Pompeje 3D - dabing (21.30), Zvonilka a piráti 3D (14.00), (Ne)zadaní (17.15, 19.20), 10 pravidel jak sbalit holku (14.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.10), 300: Vzestup říše (21.20), Babovřesky 2 (16.50), Captain Amerika: Návrat prvního Avengera – titulky (00.01), Fair Play (17.50), Kráska a zvíře (14.40), Need for Speed (21.30), Noe – dabing (15.15, 18.00), Noe – titulky (20.45), Pompeje – dabing (15.30), Velká oříšková loupež (15.15), Yves Saint Laurent (17.00, 19.15), Zvonilka a piráti (14.15, 16.15)

Metropol: Omalovánky – program pro děti s autismem (17.30), Grandhotel Budapešť (20.00)

UNIČOV

Kino: Kráska a zvíře (19.00)

DIVADLA

OLOMOUC

Moravské divadlo: Sugar (19.00)

KLUBY

OLOMOUC

Club Belmondo: Slovak Erasmus (22.00)
Klub 15 minut: Student Flirt party a Havanou (19.00)
Arktic Music Club: PechaKucha Night Olomouc (20.20)

GALERIE, VÝSTAVY

OLOMOUC

Galerie Anděl: Klapkaři podruhé (do 30. 4.)
Galerie Mona Lisa: Olbram Zoubek: Tisky, reliéfy, sochy (do 10. 5.), vernisáž se uskuteční netradičně až 5. 4. v 17 hodin
Galerie města Olomouce: Salon 2014, vernisáž v 17 hodin (do 3. 5.)
Galerie Caesar: Milan Kunc: Zlaté obrazy (a sochy) (do 30. 4.)
Galerie Patro: Radoslav Bartoš a Petr Čoček: Dolomity 2014 (do 26. 4.)
Galerie 1499: Taková celá náladová (do 7. 5.)
Café ´87: Beatlemánie na Hané (do 3. 4.)
Muzeum moderního umění: Prodloužená středa v muzeu (10.00 až 20.00), Ludmila Padrtová – První dáma české abstrakce, dílo 1951–2013 (do 20. 4.), Hommage á Kája Saudek – retrospektiva krále českého komiksu (do 18. 5.)
Vlastivědné muzeum: Příroda Olomouckého kraje; Olomouc – patnáct století města, Olomoucká univerzita /Universitas Olomucensis – stálé expozice, Od kolébky do hrobu – mezníky života – nová stálá expozice
Vlastivědné muzeum, sál Václava III.: Kouzlo starých map (do 27. 4.)
Arcidiecézní muzeum: Gotické madony na lvu (do 11. 5.)
Sokolská 15: Šangri-la – ztracený ráj 
v centru Olomouce (do 6. 4.)
Křížkovského 5: (Ne)viditelná Olomouc (do 31. 1. 2015)
Dům armády: Nejdelší noc – 21. srpen 1968 (do 30. 4.)

VELKÁ BYSTŘICE

Galeriezet: Zdeněk Šplíchal: Komunikace v reálném čase (do 22. 5.)

PŘÍKAZY

Hanácký skanzen: Vilém Švec st.: Fotografie (do 3. 4.)

DRAHANOVICE

Černá věž: Ojedinělá stavební památka na střední Moravě – stálá expozice

LITOVEL

Muzeum: Střeň – obec Mikroregionu Litovelsko (do 27. 4.)
Malý sál Záložny: Arabela (do 24. 4.)

ŠTERNBERK

Expozice času: Cesta do neznáma (do 4. 4.), Kuky se vrací (do 31. 12.)

UNIČOV

Městská galerie: Jára Cimrman, světoběžník a vynálezce (do 24. 4.)
Šatlava – muzeum vězeňství: Donucovací pracovna – Jak se předl len (do 27. 4.)

OSTATNÍ

OLOMOUC

Na Šantovce: Cirkus Berousek (do 6. 4.)
Divadlo na cucky: Žonglování s cirkusem La Vitare (16.30 až 18.00)

PŘÍKAZY

Hanácký skanzen: Mistr a žák (15.15)