KINA

OLOMOUC

Premiere Cinemas: 300: Vzestup říše 3D (10.55, 13.00, 15.05, 17.10, 19.15, 21.20), Dobrodružství pana Peabodyho 
a Shermana 3D (11.35, 13.35), Velká oříšková loupež 3D (10.00, 13.40), Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (10.50, 12.50, 14.50), 300: Vzestup říše (15.50, 21.15), Fair Play (19.30), Vampírská akademie (16.50, 19.00), Lego příběh (10.05, 12.00, 13.55), Kandidát (17.20), Non-Stop (21.10), Památkáři (18.00, 21.30), Velká oříšková loupež (11.50, 15.30), Babovřesky 2 (11.45, 14.00, 16.10, 18.20), Dědictví aneb Kurva se neříká (15.40, 17.50), Vejška (20.30), Vlk z Wall Street (20.00)

CineStar: Lego příběh 3D (11.20, 13.20), Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana 3D (12.00, 12.50, 14.10), Velká oříšková loupež 3D (15.00), 12. let v řetězech (20.15), 300: Vzestup říše (11.45, 16.15, 18.30, 20.45), Angelika (15.45), Babovřesky 2 (16.20, 18.40, 21.00), Dědictví aneb Kurva se neříká (17.50), Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (11.30, 13.40, 15.50), Fair Play (14.40, 16.50, 19.00, 21.10), Kandidát (20.10), Ledové království (12.20), Lego příběh (14.00), Non-Stop (20.50), Památkáři (18.20), Vampire Academy (15.45, 18.00), Velká oříšková loupež (11.45, 13.45)

Metropol: Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (15.00), Zachraňte pana Bankse (17.00), Babovřesky 2 (20.00)

UNIČOV

Kino: Babovřesky 2 (17.30, 20.00)

DIVADLA

OLOMOUC

Moravské divadlo: Labutí jezero (19.00)

KLUBY

OLOMOUC

Club Varna: Ladies night (22.00)
Belmondo club: Club music (22.00)
Klub 15 minut: Tivity (21.00)
Clarion Congress Hotel: Ples Přírodovědecké fakulty UP
Hotel Flora: II. ples Dobrého místa pro život (19.00)
Horní náměstí 21, prostory Českého rozhlasu Olomouc: Koncert věnovaný Pavlu Novákovi (19.00)
Kulturní dům Lošov: 50. šibřinky (20.00)

GALERIE, VÝSTAVY

OLOMOUC

Galerie Anděl: Hassen Drici: Linie a barvy (do 31. 3.)
Galerie U Mloka: Olomoucké děvy (do 31. 3.)
Galerie Mona Lisa: Zdeněk Burian (do 29. 3.)
Galerie Caesar: Strom – pocta Jindřichu Pruchovi (do 27. 3.)
Galerie Patro: Malířská škola Jana Stratila II. (do 29. 3.)
Galerie města Olomouce: Čtvrtý rozměr (do 31. 3.)
Galerie 1499: Jiří Dosy Dosoudil: Tenká, Černá, Tlustá (do 13. 3.)
Café Amadeus: Szymon Szceśniak: Útěk do divočiny (do 30. 3.)
Galerie Labyrint: Jubilejní výstava (do 26. 3.)
Café ´87: Beatlemánie na Hané (do 3. 4.)
Muzeum moderního umění: Ludmila Padrtová – První dáma české abstrakce, dílo 1951-2013 (do 20. 4.), Centrální přitažlivost – středoevropská grafika 
2. poloviny 20. století (do 31. 3.), Hommage á Kája Saudek – retrospektiva krále českého komiksu (do 18. 5.)
Vlastivědné muzeum, sál Václava III.: Poklady starého Egypta – sbírka Josefa Ferdinanda Habsburského (do 15. 3.), Kouzlo starých map (do 27. 4.)
Vědecká knihovna: Pěkně od začátku
– výstava plakátů a knih pražského Goethe-Institutu představuje německy psané knihy pro děti a mládež (do 24. 3.)
Arcidiecézní muzeum: Gotické madony na lvu (do 11. 5.)
Sokolská 15: Šangri-la – ztracený ráj 
v centru Olomouce (do března 2014)
Křížkovského 5: (Ne)viditelná Olomouc (do 31. 1. 2015)
Green Bar: Jana Látalová: Čtverce, kruhy a květy života (do 31. 3.)

VELKÁ BYSTŘICE

Galeriezet: Mike Esson: Podzimní výbušnost (do 19. 3.)

LITOVEL

Výstavní síň Městského klubu: XXIII. Mikolovské nálady (do 28. 3.)
Muzeum: Střeň – obec Mikroregionu Litovelsko (do 27. 4.)

UNIČOV

Šatlava: Hospodářská privilegia města Uničova z konce středověku (k vidění do 16. 3.)

ŠTERNBERK

Expozice času: Cesta do neznáma (do 
4. 4.), Kuky se vrací (do 31. 12.)