KINA

OLOMOUC

Premiere Cinemas: Dřív než půjdu spát (20.00), Labyrint: Útěk (10.10, 11.10, 13.30, 13.30, 14.50,15.50, 17.20, 18.10, 19.40, 20.30), Místa (10.50, 13.00, 17.10, 19.20), Zůstaň se mnou (16.50, 19.00), Dárce (15.30), Fakjů pane učiteli (10.40, 13.05, 17.30, 19.50), Lepší teď než nikdy (15.10), Pod zemí (21.30), Pošťák Pat (11.20, 13.10, 15.00), City: Ženská, pro kterou bych vraždil 3D (21.10), Tři bratři (10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00)

CineStar: Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil 3D (17.10), Dárce (19.00, 21.10), Dřív než půjdu spát (16.10, 18.20, 20.30), Fakjů pane učiteli (16.00, 18.30, 21.00), Labyrint: Útěk (15.50, 18.15, 20.45), Letadla 2: Hasiči a záchranáři (13.15), Místa (13.10, 15.30, 18.00, 20.20), Pošťák Pat (12.00, 13.00, 14.00), Sex Tape (19.20), Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (15.00, 21.30), Tři bratři (12.10, 12.50, 14.10, 15.00, 17.00), Zůstaň se mnou (15.15, 17.45, 20.10), Želvy Ninja dabing (13.40)

Metropol: Pošťák Pat (15.00), Zůstaň se mnou (17.00), Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (20.00)

UNIČOV

Kino: Útěk z planety Země 3D (18.00), Strážci Galaxie 3D (20.00)

DIVADLA

OLOMOUC

Moravské divadlo: Najdeme se na Ztracené (19.00)
Divadlo na cucky: Korekce - VerTeDance a Clarinet Factory (20.00)

KLUBY

OLOMOUC

Bounty Rock Café: Revival Rammstein (20.00)
Club Belmondo: Club music (22.00)

GALERIE, VÝSTAVY

OLOMOUC

Galerie 1499: Dědictví antiky (do 30. 10.)
Galerie Rubikon: Úhel pohledu (do 27. 9.)
Galerie Patro: Současná kresba a grafika Olomoucka (do 25. 10.)
Galerie Bohéma: Milada Lipčíková: Zákulisí baletu (do 30. 9.)
Galerie U Mloka: Jakub Kovařík: Být někde, dělat něco (do 29. 9.)
Galerie Anděl: Richard Pachman: Andělé a neviditelná Olomouc (do 30. 9.)
Galerie Caesar: Jiří Matějů: 1,618 emotionality (do 29. 9.)
Galerie Labyrint: Hana Kňávová a Milan Kout: Keramika (do 30. 9.)
Muzeum moderního umění: Vnitřní okruh v současné české fotografii (do 5. 10.)
Vlastivědné muzeum: Ohrožené rostliny střední Moravy (do 30. 9.), Kam s tím (do 2. 11.), Tváře Velké války (do 11. 1. 2015), Příroda Olomouckého kraje; Olomouc – patnáct století města, Olomoucká univerzita /Universitas Olomucensis – stálé expozice, Od kolébky do hrobu – mezníky života – nová stálá expozice
Arcidiecézní muzeum: Tajemství skrytá pod zemí (do 28. 9.)
Café Amadeus: Světlo jinak III. (do poloviny listopadu)
Knihovna města Olomouce: Jihozápad USA – Bez mrakodrapů (do 30. 9.)
Křížkovského 5: (Ne)viditelná Olomouc (do 31. 1. 2015)
Veteran Arena: Jedinečné muzeum historických automobilů, motocyklů a techniky (do 30. 11.)

LITOVEL

Výstavní síň Městského klubu: Radka Doubravová: Ze mě (do 27. 9.)

ŠTERNBERK

Expozice času: Čas houslí – pět století královského nástroje (do 31. 12.)

UNIČOV

Šatlava, muzeum vězeňství: Po stopách Alžběty Báthoryové (do 28. 9.)
Galerie v městském informačním centru: Jindřich Bílek: Barvy hudby (do 19. 10.)
Galerie U Minoritů: Kostel očima poutníků (do 26. 10.)

OSTATNÍ

OLOMOUC

Dolní náměstí: Hanácké farmářské trhy (8.00)
Výstaviště Flora: Aquatera Olomouc (8.00–12.00)