Od 17. do 24. listopadu se v Kulturním domě Na Letním představí díla regionálních umělců, vystřídá se i několik kapel. Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program a na své si opět přijdou i pamětníci.

Sedmý ročník Výstavy pro nezaujaté oči představí díla místních a regionálních výtvarníků věnujících se malbě, kresbě, fotografii či třeba grafice, ale také retrospektivu Jazzklubu z Mariánského Údolí, který letos slaví 30 let.

K vidění budou i historické fotografie, kronika kulturního domu s komentovanou prohlídkou a cestopis. Oproti tomu Muzika pro nezaujaté uši se teď rozezní už po desáté a to v předsálí kulturního domu.

„Letos budou v souvislosti s výročím 30 let Jazzklubu dokonce Muziky dvě, takže se rozhodně je na co těšit. Program je rozdělen do dvou sobotních večerů," píší organizátoři v pozvánce.

Vernisáž výstavy s muzikou se koná v sobotu 17. listopadu od 19 hodin, vystoupí skupina Dva, Zva 12–28 Band ze Slovenska a kapela Sato-San To.

Derniéra výstavy s muzikou se pak uskuteční 24. listopadu od 18 hodin. Účast přislíbil písničkář Jiří Dědeček, kapela Květy a olomoučtí Hope Astronaut.

„Chybět nebude ani doprovodný program, kdy se 24. listopadu koná Cestopis „Pěšky kolem hranic České republiky" a vyhlášení vítězů fotosoutěže na téma Architektura a stavitelství v Hlubočkách.

Připraveny jsou Dny otevřených dveří v Kulturním domě Na Letním," doplňují pořadatelé. Vstupné zvlášť na vernisáž a derniéru je sto korun v předprodeji a sto padesát korun na místě.

Výstava, prohlídka kulturního domu a doprovodný program jsou zdarma.

Více informací zájemci najdou na www.hlubocky.eu