Z Prahy zamířila kapela do olomouckého hotelu Laffayete, aby se zde připravila na své vystoupení. Kolem půlnoci byli už všichni nachystaní v Zábřehu, přesto nechali fanoušky ještě půl hodiny čekat.

O půl jedné vypukl po jedenácti letech a za mohutného aplaudování jedinečný koncert. Ve skvělé atmosféře, o kterou se postarala více jak pětistovka diváků, zazněl kromě další asi desítky pecek i největší hit těchto lamačů dívčích srdcí Stay Another Day. Z původně chlapecké skupiny se po několikaleté odmlce stala spíše kapela chlapácká, na jejich výkonu se věk však vůbec nepodepsal, spíše naopak. Během koncertu trojice prozradila, že chystá nové album se staršími, ale samozřejmě i novými skladbami, a nejednu fanynku potěšilo zjištění, že všichni pánové jsou momentálně svobodní.

Po necelé hodince se East 17 rozloučili, ale neodolali skandujícím divákům a rozhodli se ještě pro jeden přídavek. Přibližně o půl druhéužovšem byl konec. Ne ovšem na dlouho. Trpěliví fanoušci a fanynky se asi po půl hodince odpočinku dočkali vytoužené autogramiády. I když se East 17 najednou ocitli v obležení chtivých fandů, fotografů a zasahující ochranky, více jak hodinu s úsměvem rozdávali podpisy, fotografovali se a došlo i na objímání, líbaní a utěšování některých nevěřících a plačících obdivovatelek. "Jsem nadšená, viděla jsem East 17 na živo a mám autogram, super," jásala po získání podpisu od Briana Harveyho jedna z fanynek.

Povedený koncert si pochvalovali i organizátoři. "S ohlasy na předprodej vstupenek jsme velice spokojeni, určitě to dnes bude super," prohlásil před začátkem akce provozovatel diskotéky Petr Kozlanský.