Už v pondělí 3. února si návštěvníci mohou přijít poslechnout vystoupení nu-folkového kytaristy Samuela Kovalčíka z popradské skupiny The Kowal Chicks. Součástí večera nazvaného Open Mic na cucky bude také koncert seskupení olomouckých muzikantů Jamr's.

„Vrcholem Open Micu bude koncert zpěvačky Lady Šimíčkové a kytaristy, akordeonisty a klavíristy Ivo Cicvárka, kteří představí hudbu, jež kombinuje prvky šansonu, folku a jemné elektroniky," uvedl PR manažer Divadla na cucky Zdeněk Vévoda.

Hned následující den čeká na návštěvníky přednáška Martina Škabrahy nazvaná Občanská společnost po konci velkých vyprávění. O týden později, 12. února, se mohou diváci přijít podívat na storytellingový příběh Slovosledi ve vlastní šťávě, v němž si užijí bezprostřední kavárenské vyprávění příběhů tak, jak je znají ze života.

Na své si přijdou i příznivci výtvarného umění, pro které chystá divadlo 14. února vernisáž výstavy olomoucké výtvarné skupiny Lesmír spojenou s koncerty broumovské kapely Kluci a olomoucké formace Alfonz Mergell. Na závěr večera je připravena afterparty v hudební režii DJ Kachny z Kyjova.

První premiérou letošního roku bude inscenace Dorian 17. února, v níž se tvůrci volně inspirovali knihou Oscara Wilda Obraz Doriana Graye a prostředky fyzického a vizuálního divadla.

Kromě tradičních work- shopů současného tance a žonglování s cirkusem Levitace, které se konají v průběhu celého měsíce, se návštěvníci mohou přijít podívat i na nový film Valentina Thurna Food Savers, který se v divadle bude promítat 18. února.

Ze svého běžného repertoáru uvede divadlo například inscenaci Vyčištěno britské autorky Sarah Kane a poetickou koláž pro dospělého diváka Červená Karkulka.

Ve svém bohatém programu nezapomíná divadlo ani na plesovou sezonu. Tradiční reprezentační ples chystá na 22. února.