V Mladé Boleslavi rozhodlo o výsledku necelých 60 sekund uprostřed první třetiny. Domácí vstřelili dvě slepené branky, když nejprve přesilovou hru využil Jiránek a následně ve vlastním oslabení ujel Mikulík. Jihlavští se sice snažili s výsledkem něco udělat, ale pro domácí mužstvo nebyl problém udržovat si dvougólové vedení po celý zápas. Zasloužil se o to i mladý gólman Will. Vítěznou tečku udělal těsně před koncem zápasu při dvojnásobné přesilovce útočník Nouza.

Dosud vedoucí Ústí si v souboji týmů, které mají v názvu Lvy, připsalo s předposledním Hradcem Králové překvapivě první domácí porážku. Slovan přitom už v 6. minutě vedl 2:0 po dorážce Handlovského a bombě Poživila v přesilovce. Ve 12. minutě ale proměnil faulovaný Nosek trestné střílení a snížil. Ve druhé třetině překonal ústeckého brankáře Orcta Kubica, ale bývalá hradecká opora Roubík vrátil Ústí vedení. Osmašedesát sekund před koncem druhé třetiny vyrovnal na 3:3 Brož. V závěru prodloužení neproměnil domácí Kloz trestné střílení a musely rozhodnout nájezdy. V nich získal Hradci bod navíc Nosek.

Havlíčkův Brodu si proti Šumperku dvakrát v úvodních dvou třetinách vypracoval těsné vedení. Houževnatí Draci však dokázali srovnat na 2:2 po obranné chybě domácích ve třetí třetině zásluhou Stoklasy a mohli přidat i další branky. Jenže Rebel se prezentoval skvělými přesilovkami, přičemž tu třetí využil v 53. minutě Rytnauer. Domácí ještě pojistili výhru dvě minuty před koncem díky Meidlovi a posunuli se na druhé místo.

Olomouc se proti Třebíči prosadila už v 5. minutě. Postaral se o to v přesilovce Herman po spolupráci s Kolouchem. O tři minuty později se Kolouch v početní výhodě z úhlu trefil nad ležícího Čiliaka a zvýšil. Ještě před přestávkou vstřelil třetí domácí branku Herman. Ve 23. minutě Třebíč snížila, v přesilovce dotlačil puk za Kašíka Čech. Olomouc se ale za čtvrt hodiny prosadila potřetí v početní výhodě, střelu Ondruška dorážel Pekr. Hostům vyšel také vstup do třetí části, ve 42. minutě přidal další gól z přesilovky Káňa. Konečnou podobu výsledku stanovil v 55. minutě Kolouch, který nikým nestřežen proměnil Selingrův pas v pátou branku Olomouce.

Do písecké branky se proti Kadani poprvé v sezoně postavil kladenský gólman Cikánek a v úvodní části hned dvakrát kapituloval. Jihočeši dokázali dvoubrankové manko smazat, závěr utkání se ale vydařil lépe Kadani. Severočeši dali rozhodující branku v početní převaze díky Hrabákovi a výhru následně pojistil čtvrtým gólem Charousek. Kadaň vyhrála poprvé v ročníku.

Beroun poprvé v sezoně doma bodoval. Napotřetí se mu to povedlo v utkání s Benátkami nad Jizerou, které vstoupily do zápasu lépe a v 6. minutě se dostaly do vedení. Medvědi ve 25. minutě zápas otočili dvěma brankami rychle po sobě a navíc se gólem před pauzou dostali do trháku 3:1. Benátky ale dokázaly vyrovnat a zápas šel do prodloužení. V nájezdech byli úspěšní domácí, vítěznou branku si připsal Padělek.

Beroun - Benátky nad Jizerou 4:3 po sam. nájedzech (0:1, 3:0, 0:2 - 0:0)

Branky: 25. a rozhodující sam. nájezd Padělek, 25. Meidl, 40. Doležal - 6. Dušek, 46. Vlach, 48. Moravec. Rozhodčí: Horák - Špůr, Zavřel. Vyloučení: 5:2. Bez využití. Diváci: 200.

Písek - Kadaň 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Branky: 36. Dalecký, 52. D. Růžička - 1. Seman, 9. Račuk, 55. Hrabák, 58. Charousek. Rozhodčí: Zubzanda - Vavruška, Černý. Vyloučení: 6:7, navíc Šperger (Písek) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 420.

Havlíčkův Brod - Šumperk 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Branky: 10. a 58. Meidl, 32. Soldán, 53. Rytnauer - 18. Holík, 47. Stoklasa. Rozhodčí: Doležal - Lučan, Svoboda. Vyloučení: 7:6. Využití: 3:0. Diváci: 796.

Ústí nad Labem - Hradec Králové 3:4 po sam. nájezdech (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)

Branky: 4. Handlovský, 6. Poživil, 37. Roubík - 12. a rozhodující sam. nájezd Nosek, 34. Kubica, 39. Brož. Rozhodčí: Hejduk - Polonyi, Kreuzer. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 1702.

Olomouc - Třebíč 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Branky: 5. a 20. Herman, 9. a 55. Kolouch, 38. Pekr - 23. Čech, 42. Káňa. Rozhodčí: Minář, Jeřábek - Adamec, Poruba. Vyloučení: 5:5. Využití: 3:2. Diváci: 583.

Mladá Boleslav - Jihlava 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Branky: 10. Jiránek, 11. Mikulík, 24. Demel, 59. Nouza - 25. Nahodil. Rozhodčí: Jílek - Frodl, Svoboda. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1770.

Most - Litoměřice 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)

Branky: 23. a rozhodující sam. nájezd Gengel, 29. Tauš - 15. Forman, 24. Hašek. Rozhodčí: Šmejkal - Vondráček, Chochola. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 375.