„Šel jsem do toho. Trošku hůř se dýchalo, ale to je celé," nedělal Vošvrda vědu z toho, že nastoupil. „Necítil jsem se dobře, když jsem se vzbudil. Dal jsem si ale čaj s citrónem, vyspal jsem se a nějak jsem to dneska zvládl."Gólman Olomouce Tomáš Vošvrda

Olomoucký gólman se v úterním zápase jevil ve výborné formě a byl vyhlášen nejlepším mužem domácího celku. To ho však zase tolik těšit nemohlo, protože Kohouti prohráli počtrnácté v řadě.

„Ale zaplaťpánbůh za bod. Po tak dlouhé době máme aspoň bod a to je taková psychická vzpruha. V naší situaci ale potřebujeme více bodovat," přiznal Tomáš Vošvrda.

Zápas proti Plzni, která bojuje o šesté místo, byl více než vyrovnaný.

„Z obou stran to byl kvalitní zápas, ale bohužel my když jsme dali gól, tak nám to částečně uškodilo. Začali jsme zbytečně lítat po ledě a snažili jsme se za každou cenu dát další gól," upozornil Vošvrda na fakt, že Mora v zápase dvakrát vedla, ale v obou případech nechala soupeře vyrovnat.

Jako zlomový bod zápasu viděl pětadvacetiletý gólman nevyužitou přesilovku pět na tři. „Byla dlouhá, ale oni nám to několikrát vysypali přes celé hřiště a nebyli jsme schopni se dostat před branku," uvedl Tomáš Vošvrda.

Mora dvě kola před koncem základní části ztrácí na dvanáctou příčku šest bodů. „Na play-out se musíme dobře nachystat. Tam to bude řežba," věští Tomáš Vošvrda.