Uničovští hokejisté neudrželi první místo, Šternberk nezaváhal

Šternberk, Uničov – První příčku v krajské lize jižní Moravy nedokázali udržet uničovští hokejisté, když na domácím ledě prohráli 0:3
s Warrior Brno.

21.1.2014

Hokejisté Uničova. Ilustrační fotoFoto: Miloslav Fuksa

Naopak Šternberk na vlastním stadionu nezaváhal, když si bez problémů poradil s Boskovicemi.

HC UNIČOV – HCM WARRIOR BRNO 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Ve vyrovnané první třetině se podařilo skórovat jen hostům zásluhou Bednáře. Hned po přestávce se stejný hráč trefil podruhé a ovlivnil další průběh zápasu.

Hra byla plná nepřesností
a neustálého dohadování. Domácí přečkali dvouminutové dvojnásobné oslabení a stále měli naději, že se zápasem něco udělají.

Ve třetí třetině se hrálo jen na brněnskou branku, ale uničovští střelci nedokázali překonat gólmana Guštafíka. Při hře bez brankáře naopak Hanáci inkasovali potřetí.

V dalším kole se uničovští hokejisté mohou vrátit opět do čela soutěže, když v sobotu hrají na ledě první Kroměříže.

Branky a nahrávky: 8. Bednář (Surý), 20. Bednář (Pospíšil), 58. Bednář.

HC Uničov: Turek – Navrátil, Sikora, Trojan, Paška, Vondra – Galuška, Winkler, Gerhát, Klíč, Peč, Frieb, Skácel, Kavulič, Handl, Žajgla, Syrůček, Zatloukal. Trenér: Martin Palinek.

HC TJ ŠTERNBERK – SK MINERVA BOSKOVICE 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

Domácí na soupeře z dolní poloviny tabulky vlétli a již ve třetí minutě se trefil Šťastný.
V dalším průběhu sice šternberští hokejisté neproměnili dvojnásobnou přesilovku, ale Zima po brejku přidal druhý gól.

Stejný hráč se trefil hned po přestávce a bylo rozhodnuto. Domácí soupeři dokonce odskočili na pětigólový rozdíl. Hosté na konci druhé dvacetiminutovky snížili zásluhou Pelána.

Poslední dvacetiminutovka už se dohrávala jen z povinnosti. Skóre na konečných 6:1 ještě uzavřel Pelán. Čtyřmi kanadskými body za dva góly a dvě asistence se v zápase blýskl veterán Aleš Zima.

Branky a nahrávky: 3. Šťastný (Trunda, Horák), 17. Zima (Musil), 22. Zima (Dobrý), 29. Jurák (Zima), 34. Dobrý (Musil), 52. Jurák (Zima) – 39. Pelán (Janda). (spo)

21.1.2014 VSTUP DO DISKUSE

Na Libavé volí i desítky záložáků, kteří jsou od pátku na týdenním cvičení ve ve výcvikovém prostoru. Vojáci si předem museli vyřídit voličské průkazy. Hlasovali ve volební místnosti Obecního úřadu ve Městě Libavá
AKTUALIZUJEME
1 71

Volby na Olomoucku táhly, účast je i přes 60%

Na Slovanské gymnázium v Olomouci kromě voličů míří i je absolventi. V rámci oslav 150. výročí školy zde od rána probíhá den otevřených dveří
16

Voliči a absolventi. Slovanské gymnázium slaví 150 let

Gólman Sigmy Buchta: Baník nás předčil bojovností, my jej kvalitou

O šesté čisté konto v sezoně přišel po situaci, která mu bude dlouho ležet v žaludku.

Kam o víkendu? Tady je pestrý mix akcí. Vybírejte

Neseďte doma za pecí. Pořád se něco děje.

Dopravní hřiště v Olomouci se výrazně zvětší, odkloní cyklostezku

Dopravní hřiště u plaveckého stadionu v Olomouci bude dvakrát větší.

Mlha Zlámala nepřekvapila: Olomouc není na kopci, tohle tady bývá, smál se

Mohl zažít ostřejší premiéru? Těžko! Když pomineme utkání MOL Cupu v Písku, ostrý debut si brankář Zdeněk Zlámal v dresu Zlína připsal až ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti Kodani.