Druholigový nováček toho hned využil. „Smlouvu jsme ještě nepodepsali. Prvního srpna ale má nafasovat věci a šestého půjde s ostatními na led,“ řekl Tomáš Sršeň, spolumajitel klubu a hrající trenér.

V Uničově si od zkušeného beka hodně slibují. „Je to hráč, který by nám měl hodně pomoci. Má zkušenosti především z první ligy,“ vyjádřil se trenér Sršeň na adresu nové posily.

Menší obavy by v Uničově však mohli mít z kondice Petra Doseděla. Prostějovští Jestřábi totiž letos v létě zrušili společnou fyzickou přípravu a každý hráč se měl připravovat individuálně. „Nejsem zastáncem individuální přípravy. Česká povaha tomu nenasvědčuje. Doseděl je ale zkušený a do začátku sezony zbývá jeden a půl měsíce. Navíc, co jsme spolu mluvili, tak jsem si nevšiml, že by přibral,“ odlehčeně reagoval Sršeň.

Uničovský tým tak již má téměř poskládán kádr na nadcházející sezonu, který by se měl opírat o zkušené hráče Sršně, Komínka a právě Doseděla. „Ještě to chce zkusit Jarda Smolík, který hrál do loňského listopadu ve Velkém Meziříčí. Útok a brankáře už máme poskládané, potřebovali bychom ještě jednoho zkušeného obránce,“ přál si Sršeň.

Druholigový tým má po kondiční přípravě nyní volno. Vedení je dosavadním průběhem nabírání spokojeno. „Kluci poctivě makali, nikdo se nezranil. Přípravu zahájíme na začátku srpna,“ dodal Sršeň.