Druholigový nováček do sezony odstartoval více než dobře.

V úvodním kole šokoval výhrou 3:2 na ledě Vsetína, v domácí premiéře zdolal Břeclav 4:3 v prodloužení.

Frýdek-Místek poprvé prohrál až na ledě velmi silné Orlové 2:4, když ale po dvou třetinách držel nerozhodný stav 2:2. V kanadském bodování se daří především Ondřeji Martiníkovi, který již nasbíral pět bodů.

Také další hanácké týmy ve 4. kole čekají těžcí soupeři. Prostějovští Jestřábi ještě nezískali ani bod a nyní zajíždí na led čtvrtého Nového Jičína.

Přerov si doma ve středu doma v dohrávce poradil se Vsetínem 3:0 a na vítěznou premiéru bude chtít navázat i dnes. Zubry však čeká na vlastním stadionu vedoucí Orlová.

Program 4. kola druhé ligy Východ

sobota: 17.00: Frýdek-Místek – Uničov, Nový Jičín – Prostějov, Přerov – Orlová. 18.00: Vsetín – Břeclav. Neděle: 17.00: Technika Blansko – Valašské Meziříčí, Opava – Hodonín.