V sobotu jim Mora na Hané vítězstvím 4:0 stopla postupový marš do semifinále a na ledě to pěkně jiskřilo. Oba týmy si stěžovaly na nefér zákroky a likvidační hru soupeře.

„Měli jsem ve třetí třetině hodně vyloučených, ale to byla reakce na hru Olomouce. my chtěli hrát hokej fair play, domácí ne. Některé likvidační zákroky, jako například na Vondráčka, to prostě nemělo obdoby,“ zlobil se trenér Petr Novák.

Tohle jim neprojde, zní prý teď z havlíčkobrodské kabiny!

„Nachystáme u nás Olomouci za to co proti nám vytáhla, pravé rebelské peklo! Musí být připraveni úplně na všechno,“ vzkazuje na Hanou Novák.

Očekává se bouřlivá atmosféra, a Kotlina Rebelů by měla v pondělí večer praskat ve švech.

Jasno o pondělním duelu má i obránce Petr Šenkeřík:

„Nic jim nedarujeme. Zlikvidovali nám Romana Vondráčka a Honzu Pavlíka. Budeme hrát agresivně a nejlepší pomstou bude poslat je domů s porážkou.“

„Ať nás diváci přijdou povzbudit, pak nás totiž může čekat třeba Chomutov nebo Ústí, tedy týmy s postupovými ambicemi. V sérii s Olomoucí to není zatím moc žhavé, v Jihlavě třeba chodí na zápas pět tisíc,“ burcuje diváky kapitán týmu Marian Morava.

„Hrajeme nejlepší sezonu za posledních x let, vedeme nad Olomoucí 3:2 na zápasy. Já už opravdu nevím, co víc bychom měli udělat. Pořád ale věřím, že teď přijde fanoušků hodně a že rozhodně nebudou litovat,“ slibuje zajímavou podívanou brodský lodivod Petr Novák.

Šestý zápas série začíná v pondělí v 17.30 v havlíčkobrodské Kotlině.