Oproti tomu Přerovu nestačilo třígólové vedení v Orlové ani na bod, domácí zápas otočili na 4:3.

Na jedenáct bodů zvýšili uničovští hokejisté svůj náskok na poslední místo, když zdolali poslední Karvinou 5:2. Hosté o svém vítězství rozhodli mezi 47. a 50. minutou, kdy dali čtyři góly.

„V první třetině jsme měli herní převahu. Po přestávce ale si vzal rozhodčí falešnou píšťalku a vyváděl psí kusy. Pohrozili jsme mu, že video předáme šéfovi rozhodčích, a ve třetí třetině už pískal normálně,“ upozornil uničovský trenér Josef Sršeň.

Hanáci o svém vítězství rozhodli čtyřmi góly během čtyř minut.

„Loužek dal gól od modré na 2:1 a z hráčů všechno spadlo. Měli jsme tlak po většinu utká. Za Karvinou nastupuje totiž pět hráčů z prvoligové Sarezy, která hrála o den dřív,“ dodal Sršeň.

Šternberská ofenziva se opět naplno předvedla. Tentokrát na brněnském ledě.

Od začátku se na stadionu Techniky spustila kanonáda, kterou ukončil gól obránce Tomáše Vlčka v 58. minutě. Tím si Hanáci zajistili vítězství 7:6.

„V první třetině jsme nezachytili nástup domácích. Pak nastala taková přetahovaná. Závěr zápasu jsme ale zvládli velmi dobře,“ pochvaloval si šternberský manažer Jan Trunda.

Přerovští hokejisté v Orlové po první třetině vedli již 3:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Domácí ale prostřídali gólmany a ještě do druhé třetiny vyrovnali.

Na začátku závěrečného dějství šla Orlová do vedení, a i přes velký tlak Hanáků se už skóre neměnilo.

 

Druhá liga pokračuje 31. kolem ve středu.

Související články:

Uničov pohrozil sudímu neexistujícím videem

Hokejisté Uničova a Šternberka vyhráli venku