„Po prohraném zápase určitě nemůžeme být spokojení, ale zápasy jdou rychle po sobě, takže pevně doufáme, že se od tohoto bodu odrazíme a trochu nám pomůže,“ zmínil po utkání s Plzní brankář Mory Branislav Konrád, který podal výborný výkon a nebýt jeho, zřejmě Kohouti nebrali ani bod.

NASTOUPÍ UZDRAVENÍ KOLOUCH S VALENTOU?

Je nutné připomenout, že olomouckému celku chybí řada hráčů, i proto je potěšilo, že mohou minimálně na měsíc využít služeb útočníků Jakuba Valského a Silvestra Kuska z Komety Brno.

„Jsou to zkušení hráči. Doufáme, že se stejně jako celé mužstvo budou ještě zlepšovat,“ nechal se po duelu s Plzní slyšet trenér Olomouce Zdeněk Moták, který mimo jiné prozradil, že proti Spartě by Mora už mohla v sestavě mít uzdravenou dvojici Petr Kolouch & Tomáš Valenta.

Zatímco Hanáci se souží, to Sparta je na tom opačně. Po restartu Pražané vyhráli čtyři z pěti zápasů a brali 12 z možných 15 bodů.

„Zápasy můžeme hodnotit pozitivně. V některých utkáních jsme měli výpadek, kdy jsme nehráli, co jsme chtěli, což nás může do budoucna stát body. Důležité je, že vyhráváme,“ těšilo v rozhovoru pro web Sparty jejího útočníka Lukáše Rouska.

SOBOTKA MŮŽE ZA SPARTU DEBUTOVAT

Tým trenérů Josefa Jandače a Miloslava Hořavy by mohl na Hané poprvé využít služeb velké posily. Před necelým týdnem sparťané podepsali dlouholetého hráče z NHL Vladimíra Sobotku.

Souboj mezi Olomoucí a Spartou startuje v 18 hodin a vysílá ho O2 TV Sport.