„Do utkání jsme vstoupili velice dobře, byl tam pohyb a dobrá kombinace, dali jsme ryhchlé góly a zápas jsme tedy měli pod kontrolou. Jednalo se ale, při všem respektu, o slabšího soupeře a pro nás je povinností tyto zápasy vyhrávat," pochvaloval si lodivod olomouckých deváťáků Tomáš Sršeň.

„Nyní nás totiž čekají mnohem těžší střetnutí. Ať už teď v úterý v Novém Jičíně nebo po Novém roce se Šumperkem. Ta budou také klíčové k tomu, bychom tuto skupinu vyhráli a dostali se do té, která by v příštím roce měla teoreticky hrát nejvyšší soutěž," dodal.

Rozdíl ve hře byl dobře viditelný už jen pouhým pohledem. mladí Hanáci své soky na ledě předčili naprosto ve všech herních prvcích a sypali do jejich branky jeden puk za druhým. Konečné skóre tak nakonec zní 12:1. V tabulce skupiny o umístění se nyní nachází na druhé příčce s pouhou jednobodovou ztrátou na vedoucí Šumperk.

„Pro mě bylo těžké, když jsem ke klukům přišel a do té doby je ani neviděl hrát. Co se ale týče tréninkové morálky, je tento tým naprosto perfektní. V posledním měsíci se ta práce navíc začíná úročit a jde vidět jasný pokrok," uzavřel Tomáš Sršeň.

HC Olomouc - HC Kopřivnice 12:1

Sestava Olomouce: Barčák, Jareš, Černý, Navrátil, Adler, Izáková, Zavadil, Sekanina, Lysoněk, Brym, Půr, Dokoupil, Hozman, Vymětal, Musil, Pěrůžek, Kawij, Miko, Romanovský. Trenér: Tomáš Sršeň.