Pěstní souboj -ZDE

O dva góly se postaral obránce Jiří Paška, kterému na obě trefy přihrával Radek Meidl.

Úvod zápasu se hostům vůbec nepovedl. Třebíč měla tlak a v 27. minutě šla už do třígólového vedení. „Pak se ale vývoj zcela otočil. Domácí jen bránili a my jsme byli v tlaku,“ upozornil vedoucí olomouckého družstva Jaromír Píchal. O dva góly se postaral obránce Paška, který patří ke svátečním střelcům. „Jednou tečoval při přesilovce, podruhé se krásně trefil od modré,“ popsal Píchal zásahy.

 

O výsledcích v přípravě se sice říká, že nejsou důležité. „Hned na úvod ale výhra určitě tým povzbudí,“ tvrdí Píchal. Mora navíc praktikovala taktiku, kterou chce používat v sezoně. „Předváděli jsme agresivní napadání. Dobře zahráli i mladí kluci,“ hodnotil Píchal.

Další přípravný zápas Hanáci odehrají v úterý na ledě extraligového Znojma, doma se Mora poprvé představí ve čtvrtek proti Šumperku.

 


HS Třebíč – HC Olomouc 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)


Branky: 7. Oliverius, 26. Kukla, 27. Přibyl – 34. a 54. Paška, 38. Zbořil, 49. Čuřík. HC Olomouc: Žigárdy – Kříž, Ondrušek – Paška, Koktan – Chovan, Vyrůbalík – Bartoň, Janáček – Bouz, Sršeň, Smejkal – Urgela, Čuřík, Zbořil – Meidl, Brančík, Žajgla – Rak, Venkrbec, Rajnoha. Trenéři: Fiala a Vlk.

Další zprávy z hokeje najdete ZDE.