Mora si poradila s ostravskou Sarezou

OSTRAVA - Olomoučtí hokejisté dokázali ve svém čtvrtém přípravném utkání zvítězit, když přemohli prvoligovou Sarezu na jejím ledě.

15.8.2007

Milan Ministr střílí gól.Foto: DENÍK/Petr Pelíšek

Moře vyšel úvod utkání náramně, když se hned v první minutě trefil po akci Bouze Ministr. Za tři minuty sice domácí srovnali,ale uplynulo pouhých několik vteřin a Čuřík opět vrátil vedení hostům. To navíc nebylo z první třetiny vše, necelou minutu před jejím koncem se trefil i kapitán Brančík.

Ve stejném duchu se pokračovalo i po přestávce, v zádech s jistým Žigardym přidala Mora další dvě branky. Vysoké vedení 5:1 ale do poslední dvacetiminutovky ukolébalo olomoucké hokejisty a Sareza dvěma brankami přemodelovala hrozivé skóre v přijatelný výsledek.

„Celé mužstvo podalo dobrý výkon, především ve druhé třetině jsme byli lepší. Pak jsme ale zbytečně polevili,“ shrnul utkání vedoucí družstva Jaromír Píchal.

HC Sareza Ostrava - HC Olomouc 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)

Branky: 4. Tesařík (Grygar), 48. Novák, 53. Boháč (Rimmel) - 1. Ministr (Bouz), 5. Čuřík (Rak), 20. Brančík, 29. Bordowski, 38. Ministr.
HCO: Žigárdy - Kříž, Paška, Bartoň, Vyrůbalík, Janáček, Ondrušek - Bouz, Ministr, Rajnoha, Rak, Brančík, Žajgla, Bordowski, Čuřík, Zbořil, Luňák, Venkrbec. Trenéři: Vlk, Fiala.
15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.
AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Vánoční trhy na olomouckém výstavišti Flora
30

Na Floře vypukly vánoční trhy. Podívejte se dovnitř

Nově narozená miminka na Olomoucku - 48. a 49. týden 2017

Díky vstřícnosti olomoucké a šternberské porodnice vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Renault při předjíždění odstřelil škodovku na střechu

FOTO Z MÍSTA / Vážná nehoda se stala na silnici první třídy u osady Libivá, místní části Mohelnice.