Mora vyhrála v Litoměřicích, díky třem úderům ve třetí třetině

Litoměřice/Olomouc – Po 144 minutách inkasoval olomoucký gólman Tomáš Halász. Další puk ale ve třicátém kole první ligy za svá záda nepustil a Kohouti vyhráli v Litoměřicích 3:1.

7.12.2013

Hokejisté MoryFoto: DENÍK/Miroslav Mazal

Začátek zápasu se přitom lépe povedl domácím. První přesilovku sice nevyužili, ale v deváté minutě se přesně trefil Matai. Skončila tak dlouhá neprůstřelnost gólmana Halásze.

Mora mohla vyrovnat. Selingr, Knotek ani Vodný však gólmana Krále nepřekonali.

Kohouti měli více ze hry i po přestávce. Obránce Bartoň si sjel až před litoměřickou branku, kde ovšem opět narazil na domácího gólmana. Na druhé straně se při Čermákově teči vyznamenal Halász.

Ve třetí třetině byla aktivita hostů odměněna. Knotek vypálil z mezikruží a konečně překonal Krále. Vyrovnání olomoucké hokejisty ještě více nabudilo. Diviš ještě Krále nepřekonal,, ale Řípa po rychlém výpadu do litoměřické obrany již byl přesný.

Budínský a Koudelka se pokoušeli vyrovnat, ale Halász byl proti. V závěru Stadion odvolal gólmana a do prázdné branky se trefil Pekr.

HC Stadion Litoměřice – HC Olomouc 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 9. Matai (Doležal) – 42. Knotek (Rác, Vodný), 54. Řípa (Pekr, Diviš), 60. Pekr (Řípa).

Rozhodčí: Schmejkal – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 1280.

Litoměřice: Král – Šulc, Humphries, Husák, Míka, Žovinec, Drábek, Málek, Evan – Chabada, Koudelka, Čermák – Novák, Hašek, Budínský – Suja, Bahenský, Procházka – Matai, Rubeš, Doležal. Trenéři: Jiří Doležal a Daniel Tvrzník.

Olomouc: Halász – Houdek, Ondrušek, Janáček, Jaroměřský, Staněk, Bartoň –Pekr, Ostřížek, Řípa – Kucharczyk, Kindl, Selingr – Rác, Knotek, Vodný – Diviš. Trenéři: Jiří Dopita a Petr Fiala.

7.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Opilý muž napadl před olomouckým nádražím ženu

Srážka s převrácenou cisternou na D35 u Přáslavic
14

D35 u Olomouce zavřela havárie, ucpaly se i cesty okolo

Opilý šofér vletěl do ostrůvku a skončil na střeše. Z nemocnice pak utekl

Namol opilý šofér s mladou spolujezdkyní nezvládl řízení a otočil auto na střechu. Posádku auta převezli do nemocnice, z ní ale řidič utekl.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

"Nechtěný" volební skokan Brázdil opět první: Je to obrovská satisfakce

Další volbní triumf slaví olomoucký lékař a poslanec Milan Brázdil. Ačkoliv slavného "skokana" předcházejících voleb tentokrát krajské vedení ANO původně vůbec nepostavilo na kandidátku.

Sigma? Mnohem víc si věří, nepříjemná pro kohokoliv, chválí Kučera

Loni Sigmu vyzval dvakrát coby kouč Znojma, pokaždé odcházel poražen (1:2 a 1:4).